Банк не віддає кошти з поточного рахунку

otmu4ka 15 лютого 2022, 16:40
Відділення за адресою: Львів, вул. Валова, 15
Звернулась сьогодні 15.02.2022р. у відділення банку (м. Львів, вул. Валова 15) з проханням зняти готівку з ощадного рахунку. Повідомили, що перетелефонують після 16−00 і повідомлять на яке число зможуть замовити. Не очікуючи вказано часу, я передзвонила на гарячу ліную для замовлення готівки. У відповідь повідомили, що заявку виконано, кошти замовлені і я їх зможу отримати у відділенні 17.02.2022р.
І тут після 16−00 телефонує працівник відділення і повідомляє, що коштів 17.02.2022р. я не отримаю і що мені необхідно повторно дзвонити у п’ятницю чи понеділок і ще раз замовляти готівку і не знати коли кошти будуть у наявності і не відомо коли я їх зможу отримаю.
На якій підставі банк не віддає кошти клієнту, чому клієнт має чекати, купа раз дзвонити, щоб зняти свої власні кошти?
Кошти знаходяться на поточному рахунку з вільним доступом до цим коштів, то чому банк не виконує свої зобов’язання перед клієнтом?
Форвард Банк (Forward Bank)
18 лютого 2022, 12:24
Шановна Аліна Володимирівно, колеги проконсультували Вас у телефонному режимі. Сподіваюся, наступного тижня ситуація вирішиться. Гарного дня!

15 лютого 2022, 18:03
Форвард — банк с российским частным акционерным капиталом.

Когда открывали в нем счета и вносили деньги, вас почему-то не волновал тот факт, что у банка российский акционер, хотя военная агрессия против Украины со стороны России началась в далёком 2014 году.
А теперь вдруг прозрели, что в Форварде решили не отдавать вам ваши деньги.
Не переживайте — когда-нибудь отдадут, либо сам Форвард, либо через ФГВФЛ.