Блокування кредитних коштів

Денис Лемеш 30 березня 2014, 11:15
Незважаючи на однотипні заяви на кшталт «ето врємєнноє рєшеніє», блокування кредитних коштів на картах банку потрапляє під дію Закону України «Про захист прав споживачів» і кваліфікується як надання послуг неналежної якості. Немає послуг належної якості = немає оплати. Тому прошу (і навіть вимагаю) скасувати нарахування відсотків за кредитними картами до моменту відновлення користування кредитними коштами, а також зробити перерахування існуючої кредитної заборгованості шляхом несписання відсотків та комісій з моменту встановлення блокування використання кредитних коштів.
Звертаюсь до Банку публічно, тому вимагаю відповідь «соотвєтствующіх подраздєлєній» розміщувати тут теж в публічній формі
Паспорт СН181335, Лемеш Денис Миколайович

alexsh19
alexsh19
30 березня 2014, 21:39
Сошлются на какой то пункт, какого то договора, который не один клиент в глаза не видел, и не подписывал, если почтиаете ниже посты, я уже не раз задавал этот вопрос, его просто игнорируют. Тут уже нужно не просто здесь вопросы задавать а обращаться в письменном виде Службу защиты прав потребителей, мы так с супругой и поступили, ждём ответ!

За захистом своїх прав Ви можете звернутись з письмовим зверненням до Держспоживінспекції України 03680 м. Київ-150, вул. Горького, 17