*** банк!

Olga06 23 листопада 2021, 15:38
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Р. Скалецького, 7
Мала необережність придбати товар в розстрочку через цей банк. Так от, розстрочка в магазині оформлялася на рік, а якимось чином стала на 15 місяців. При цьому сума місячного платежу не змінилася. По факту ціна товару мені обійшлася в подвійному розмірі. Дуже скриті та незрозумілі умови кредитування!
Але це ще не все. В один місяць через затримку зарплати я не вчасно внесла платіж і от з того місяця БАНК ЩОМІСЯЧНО НАРАХОВУЄ мені пеню в розмірі 180 гривень. І це в той час, коли діє Постанова КМУ про заборону нарахування пені по кредитам на час дії карантину. Таким чином, за свій товар в розстрочку я заплатила в двічі більше!
Люди, оминайте цей банк стороною!!! НІКОЛИ, НІКОЛИ не працюйте з цими шахраями!
Форвард Банк (Forward Bank)
3 грудня 2021, 18:32
Вітаю, Olga06! Для детальної перевірки прошу вказати в особистих повідомленнях Ваше ПІБ повністю та ІПН. Надана інформація буде передана до відповідного підрозділу банку для перевірки. Про результати колеги проінформують Вас у телефонному режимі. Дякую.
Мінфін
Відповідь адміністратора
25 листопада 2021, 19:11
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 25.11.2021).