Дуже гарний банк!!!!!

Катеренчук Олександра 11 березня 2014, 22:45
Доброго дня всім! Прочитала відгуки і це мене просто обурило.....!!! Я проживаю в місті Івано-Франківську.В мене вже багато кредитів в цьому банку і карточки і депозити, все що можна!!!!І ніколи ніяких проблем не було.Завжди все нормально, гарно обслуговують.Я є клієнткою банку вже купу років,і менш більш все знаю, що до чого, але кожного разу як брала кредит, дівчатка завжди все гарно пояснюють, розписують, залишають свої телефони, якщо виникнуть якісь питання щоб телефонувати, завжди порадять який кредит мені краще оформити, завжди з усмішкою, аж настрій на цілий день піднімається, бігають як біля королеви.Із зсплатою кредиту ніколи не було ніяких проблем.Скажу вам так, звісно якщо вчасно не платити по кредиту, чи карточці то звичайно, що будуть проблеми, це і дурак знає!!! Люди Ви прийшли в Банк, а не в благодійну установу, звичайно там є і відсотки, ну неможе вам банк видати безвідсотковий кредит взагалі, ну це вже смішно!!! То йдіть у сусіда тоді беріть гроші, а не в банк.Зараз в Україні така ситуація-люди гинуть, війна а ви ПЕРЕЖИВАЄТЕ ЩО КРЕДИТКУ ЗАБЛОКУВАЛИ і не встидно!!! Та звичайно, що всі банки заблокували кошти, та потрібно людьми бути а не тільки думати про себе. Логічно що банки в першу чергу попадають під кризу.А депозити????? Люди та ніхто ваші гроші не забире собі, у вас ж на руках договір з підписами і печатками про вкладення коштів в банк, звичайно вони все повернуть, треба зрозуміти що неможе банк віддати всі кошти зразу тому що збанкрутує… А на рахунок Російський чи Український то незнаю, наскільки мені відомо то тільки одна назва залишилась від Росії, а сам банк Український вже давно.Ну знаю точно, що як брала кредити то погоджував мені їх Київ і телефонували з київських номерів, а не Російськийх.

12 березня 2014, 11:50
Вы просто попали в одно из самых показательных отделение всего РСБ!!! Будете в Киеве сходите на Спасскую, Драгоманова… и почувствуйте разницу
Demian14
Demian14
12 березня 2014, 13:56
Жіночко, як Ви можете купу років обслуговуватися в цьому банку, якщо ві тільки в кінці 2012 відкрив своє відділення в Івано-Франківську? РС, якщо самі собі пишите позитівні коменти, то хоч так не паліться)
12 березня 2014, 15:59
Жиночка могла получать спокойно кредиты на точках, а затем обслуживаться в отделении. А на счет отделения это 100% правда мне интересно вы лично открывали отделение? по-моему там девушка начальник