Банк не виконує умови Договіру про використання платіжних карток та нараховує %

Римма Николаев 26 травня 2021, 13:34
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т. Центральний, 76/2
Звернулася до банку з претензією щодо неправомірного списання з моєї кредитної картки відсотків у сумі 1206,22 грн. за кредитним договором період лютий-квітень 2021р., а саме незрозуміло чому банк вважає розрахункову дату іншу від дати заключення договору. Надана відповідь «ні про що», посилання, що мною підписана заява, що я ознайомлена і повністю розумію Умови надання та обслуговування платіжних карток. Я то розумію, а банк? Запитання до банку: чому у договорі інформація за замовчуванням, тобто інформація прихована яка потрібна для належного виконання зобов’язання передбачених цим Договором. Умови повинні бути зрозумилі.
Розрахункова дата згідно договору 26 число. 26.12.2020 на карті було 12014,32 грн (ліміт 12000,00), я скористалася їй 27.12.2020, та цей час з 26−28 число було нараховано відсотки, банк вважає розрахункову дату 28 число.
Згідно Додатоку 1 до Наказу № 377 від «15» жовтня 2020 р. УМОВИ НАДАННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТІЖНИХ КАРТОК АТ «БАНК ФОРВАРД»
п. 1.57. Розрахунковий період — період, протягом якого Банком враховуються Операції, що включаються в чергову Виписку. Датою початку першого Розрахункового періоду за Договором (якщо інше не передбачено Додатковими умовами) є дата відкриття Банком Рахунку. Датою початку кожного наступного Розрахункового періоду є таке саме число наступного місяця, як число відкриття Банком Рахунку. У випадку, якщо дата закінчення Розрахункового періоду припадає на святковий, неробочий, вихідний день або такого числа немає у поточному місяці (наприклад, 29-те, 30-те або 31-ше число), то датою закінчення такого Розрахункового періоду вважається перший наступний робочий день;
Тобто датою початку розрахункового періоду є таке саме число наступного місяця, як число відкриття Банком Рахунку, та не де не зазначено, що розрахункова дата (початок розрахункового періоду) переноситься у звязку з вихідними та святковими днями. Незрозуміло нарахування відсотків п. 1.5, чому банк свої умови трактує по іншому? І чому банк щомісяця нараховує відсотки? Прошу повернути мені на карту неправомірні списані кошти.
Форвард Банк (Forward Bank)
28 травня 2021, 14:23
Шановна Римма Вікторівно, нам дуже прикро, що ви отримали негативний досвід співпраці з банком. Проте хочу зауважити, що пільговий період по кредитним карткам діє на операції безготівкового розрахунку карткою — до 60 днів, а саме до другої розрахункової дати (за виключенням пільгового періоду до 90 д. на першу безготівкову операцію). Дата початку такого пільгового періоду починається з першого дня кожного розрахункового періоду і діє до дати закінчення наступного розрахункового періоду.
Слід зазначити 26.12.2020 – субота, вихідний день, то автоматично розрахункова дата перенесена на перший робочий день, а саме на 28 грудня.
Також інформую, що раніше банк вже надавав розгорнуту та докладну відповідь на Ваше письмове звернення.

Римма Николаев
Римма Николаев
28 травня 2021, 16:38
В відповіді інформація не відповідає дійсності.
п. 1.59.Розрахунковий період — період, протягом якого Банком враховуються Операції, що
включаються в чергову Виписку. Датою початку першого Розрахункового періоду за

Прошу вказати пункт де дослівно це написано: Дата початку такого пільгового періоду починається з першого дня кожного розрахункового періоду і діє до дати закінчення наступного розрахункового періоду.

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Банк не виконує умови Договіру про використання платіжних карток та нараховує %