Банк з шахрайським маркетингом

LubomirKiss 4 лютого 2021, 9:10
Другий раз попадаюсь. ПРоводять акції з крутими обіцянками, а потім нічого не дають, бо типу не виконав умов, а умови путають так, що нереально розібратись
Форвард Банк (Forward Bank)
16 лютого 2021, 16:02
Шановний клієнте! Банк дотримується вимог до розкриття банками вичерпної інформації про продукти та послуги згідно з Постановою Правління Національного банку від 14 травня 2020 року №62 «Про затвердження змін до Положення про інформаційне забезпечення банками клієнтів щодо банківських та інших фінансових послуг». Тому намагаємося вести нашу комунікацію з клієнтами максимально прозоро та зрозуміло для споживача. Якщо якась інформації видалася Вам незрозумілою, будь ласка, надайте Ваш контактний номер телефону в приватних повідомленнях, щоб мої колеги змогли проконсультувати Вас. Можливо, після спілкування з ними, Ваша думка про банк зміниться. Гарного дня!

4 лютого 2021, 9:59
«ПРоводять акції з крутими обіцянками,» — будь-яка акція розрахована на ***. Дуже сумнівно, що власник бізнесу вирішив поділитися своїми прибутками. Скоріше — закрити власні проблеми за рахунок інших. В торгівлі — скинути залежалий товар. В банках — підтримати піраміду, ще деякий час потриматися на плаву. НБУ дає фінінси банкам під 6%. Бери скільки понесеш. Але! Але їх треба повертати вчасно. Всі коко-заманухи це агонія. ИМХО,
4 лютого 2021, 11:06
Прошу вибачити. Помилився. «розрахована на ***». — читати «на дуже легковірних людей»
Дякую.
4 лютого 2021, 19:26
Https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/214686
4 лютого 2021, 15:03
Нормальные акции, вам мало 4% кешбека на продукты или 7% кешбека на рестораны? или 5% кешбека на аптеки (лекарства)? Как по мне это аукцион невиданной щедрости!