Банк просто сам не розуміє що в ньому сі робе

hardtaken 14 січня 2021, 21:32
Є кредитка. Скористався, нарахувало відсотки 242 грн, в додатку пише оплатити до 07.02.2021, але не все так класно 14 січня 2021 р. я закидаю на картку на якій увага! Є 30000 грн і що ви думаєте приходить два смс «при неуплате сегодня 242,00грн пo KД200*********, мы обратимся в органы власти для принудительного взыскания долга.» Ну але то ще не усьо)) в телеграм-боті орієнтовна заборгованість веселіша)) 408 грн. Банк і матіматіка тут розійшлися в різні сторони. В банку є депозит на немалу суму і про таке свинство мають знати всі. В результаті зіпсована кредитна історія і нерви. І додзвонитися нереально.
Форвард Банк (Forward Bank)
15 лютого 2021, 16:42
Шановний клієнте! Мої колеги телефонували Вам неодноразово, щоб надати консультацію з приводу ситуації. Але, на жаль, Ви не берете слухавку. Повідомте, будь ласка, в ПП час, коли Вам буде зручно поспілкуватися з колегою?
По темі скарги: якщо є мінімальний платіж, то банк не інформує про нього, клієнт може самостійно контролювати ситуацію в інтернет/мобільному банкінгу, або уточнити в контакт-центрі. Якщо в ІБ не повідомлялося про оплату до 7.01.21, то ми рекомендуємо Вам направити в банк скрін для проведення перевірки (у разі можливого технічного збою).
Для інформації — з 08.02.2021 працює новий чат-бот, де Ви можете перевірити коректну інформацію.
Наразі у Вас немає мінімального платежу до наступної розрахункової дати.
Гарного дня!

hardtaken
hardtaken
14 січня 2021, 22:59
Плюс ще те, що за випискою гроші використав 14 листопада, а за карткою пільговий період до 90 днів. Ну що тут скажеш точно не вміють рахувати. Листопад грудень січень це мав бути пільговий період! А кредит був закритий 5 грудня.
zig4free
zig4free
15 січня 2021, 19:07
Льготный только на 1ый платеж:
1. льготный период не освобождает от своевременной оплаты минимального платежа. (вы скорее всего просрочили минимальный платеж)
2. платежи могут проводится по счету до 3х рабочих дней (теги: клиринт, дата валютирования), лучше использовать каналы пополнения с минимальной задержкой.

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Банк просто сам не розуміє що в ньому сі робе