Найгірший банк

anym05 15 жовтня 2020, 9:08
Це найгірший банк, з яким я мав справи:
— в мінімальний платіж не включають суму страхової премії, приходять смс-повідомлення з однією сумою, а знімається геть інша. Декілька місяців потрібно було з'ясовувати чому так, і тільки на n-й раз це вдалося.
— щоб закрити кредит по картці потрібно їхати шукати відділення в іншому місті, писати заяви і т.д.
— в контактному центрі взагалі не можуть надати роз'яснення щодо нарахованих сум.
Не рекомендую зв'язуватись з цим банком, тому що потім будете мати дуже багато проблем.
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 12 листопада 2020, 9:34
Доброго дня, anymo5.
Зазначаємо, мінімальний платіж за договором про картку складається з наступних складових:
— платіж за основним боргом;
— сума відсотків за користування кредитом;
— сума понадлімітної заборгованості (при наявності);
— плата за обслуговування кредитної заборгованості;
— сума плати за пропуск мінімального платежу (при наявності). На період дії карантину, а саме до 31 грудня 2020, банк не нараховує штрафні санкції за пропуск платежу та оплату платежу не в повному обсязі;
— пропущені (не сплачені в строк) клієнтом мінімальні платежі (повністю або частково) попередніх розрахункових періодів (при наявності).
Слід зауважити, сума плати за послугу страхування не входить в загальну суму мінімального платежу по картці, так як комісія за страховий захист нараховується і списується при наявності кредитної заборгованості по картковому рахунку на розрахункову дату.

Кожен клієнт має можливість без додаткових комісій оплатити кредитну заборгованість по картці за допомогою інтернет-банку Forward online, а також може скористатись терміналами партнерів банку EasyPay, City24, СИСИТЕМА (рекомендуємо звертати увагу на інформацію щодо комісії цих терміналів перед проведенням оплати). Детальніша інформація про способи оплати на нашому сайті https://www.forward-bank.com/cards/add/.

Завітати до відділення клієнту знадобиться у разі необхідності закрити картковий рахунок, тому що згідно Умов надання та обслуговування платіжних карток АТ «БАНК ФОРВАРД» (п.12.1.1) договір про картку закривається лише за наявності написаної клієнтом заяви.