Перегляд стану кредиту через інтернет

Андрюха Слободян 18 жовтня 2013, 19:29
Як уже казав раніше — мав нещастя взяти у цього банка кредит. Коли їхні працівники пропонували мені взяти у них кредит — то хвалилися мега-зручною можливістю розрахунку онлайн, а також можливістю переглядати стан кредиту через якусь супер круту систему онлайн. Коли ж я вирішив скористатись тією системою онлайн — був просто шокований. Ще більш незрозумілого сайту я в житті не зустрічав (оцінив його професійно, сам WEB розробник з 7-літнім стажем). Кожна сторінка грузиться по кілька хвилин (у мене швидкість інтернету близько 100 Мб/с), часто навіть зависає і сервер видає помилку про перевищення інтервалу очікування. Від користування їхнім «суперським» інтернет сервісом отримав тільки кучу змарнованого часу і ніякої користі АБСОЛЮТНО!
Форвард Банк (Forward Bank)
21 жовтня 2013, 11:09
Доброго дня, шановний Андрюха!
Дякуємо за звернення.
Ми взяли до уваги Ваші зауваження щодо роботи Інтернет-банку.
Для перевірки цієї інформації та з’ясування можливих причин незадовільної роботи системи, будь ласка, вкажіть дату та час входу в ІБ.
Також наголошуємо, що на сайті Банку представлені інструкції з роботи в системі www.rsb.ua/remote/ibank/instructions/, які допоможуть Вам швидко та зручно виконати усі необхідні операції в онлайн-банкінгу.