як поступати?

kot44 2 жовтня 2013, 11:16
Добрий день! У нас склалась така ситуація з БРС, була рострочка по стір. машинці яку завчасно ми переклрили, через деякий час дзвінок і приємним голосом жінка спитала чи нехочемо ми часом кредитну картку від БРС, ми подумали ну на крайній нехай буде так як дитина мала і всяке може бути а зарплата самі розумієте, оформили, прислали картку, сталось так шо прийшлось зняти всі 13000грн, сплатив перший місяць вчасно картка була відкрита для використаня, з другого разу проплат почались затримки по оплаті, картка заблокувалась і недоступна вже 6 з лишнім місяців, чому? безпоняття яж всеодно пролочую ну нехай ззатримкою але і штраф платив і відсоток банк свій бере. Сама кредитка цих 13000 жінка яка звонила сказала під 5% від використаної суми, так і є, прийшов недавно лист (я оплочую вже + — 6 місяців по 670грн 20грн послуги) в якому сума боргу перед банком становить 13405грн, а куди подівались гроші які я проплочував? відповідно відсоток від використаної суми значить 6Х650грн=3900 я брав в БРС 13000-3900=9100, поясніть будь-ласка чому (з погрозами по смс по телефону, погроза на майно моїх родичів вони то тут дочго? вони щось підписували? чи вони поручителі? погрози на майно на якій основі? моральний та психічний тиск через який поки непочитав що це у всіх так, були і проблеми на роботі томушо думав де дістати гроші (наразі проблематично) дзвінки з погрозами дружині з погрозами) так чому я повинен сплачувати відсоток всеодно від 13000 якщо я вже сплатив банку 3900 + -. Якшо хтось планує брати щось в цьому банку добре подумайте чи вам це потрібно це ужас а не банк.
— Порадьте будь-ласка куди можна звернутись за допомогою, в прокуратуру, в міліцію, порадьте
Форвард Банк (Forward Bank)
2 жовтня 2013, 15:01
Доброго дня, шановний kot44!
Для перевірки зазначеної інформації та надання вичерпної консультації Банку, будь ласка, доповніть Ваш відгук ПІБ та номером договору, надіславши ці дані на електронну скриньку Банку 0800300880@rsb.ua.
Інформація з приводу погроз на Вашу адресу буде перевірена.
Також наголошуємо, що для більш швидкого погашення заборгованості по кредитній картці Банк рекомендує вносити платежі більшими сумами, ніж зазначені суми мінімальних платежів.
Приносимо свої вибачення за можливі незручності.

2 жовтня 2013, 11:42
Додаю вчорашню смс дословно
— 931777672: В случае Вашего отказа от оплаты кредита, ПАО имеет право инициировать процедуру судебного взыскания долга. Взыскание задолжнности по решению суда осоществляется сотрудниками исполнительной службы. Вы можете быстро исправить ситуацию, оплатив 670грн до 02.10.13. Взыскание может быть наложено на собственность близких родственников (ст 73. Семейного Кодекса)
— це культурне смс, є реальні погрози про виїзди і тд
2 жовтня 2013, 20:06
Это всё бред, не обращайте внимания. Никто не будет идти в суд, это банку не выгодно. Написали такое с целью припугнуть. Если и дальше не будете платить, банк ваш кредит продаст другой компании.
starka
starka
2 жовтня 2013, 17:09
Там проценты за кредит большие. От того и долг возрос значительно. Но Вы сами взяли кредит под такой процент, что ж сделаешь. На имущество близких арест не наложат. Это они говорят, что б Вы понервничали.
2 жовтня 2013, 20:11
Kot44, я раньше работал в банке, в дургом слава Богу, норамальном.
Вам настоятельно советую, пойти в отделение, где кредитку оформляли и попросить выпеску по кредитному счёту с момента активации карты. Потом, по списаниям: конкретно узнать у сотрудников за что и почему! По каждой сумме! Если будут отказываться пишите жалобы, зовите начальника отделения и т.д. Банк обязан ва м предоставить выпеску и объяснить все списания.
Зная этот «честный» банк, уверен что они посписывали с вас лишнее.
Например, 13000 грн долг, вы вносите 5% в мес — это 650 грн., из них 350-400 грн максимуму идёт на погашения процентов, остальная часть погашает тело кредитной карты.
3 жовтня 2013, 9:48
Oleg777111, starka Дякую! піду в банк виписку брати шеб копію договора від них добитись, просто ну реально хамське відношеня, ну неможу вчасно проплочувати ну нічогож страшного в цьому немає вже пару місяців з запізненям проплата йде, алеж проплочується всеодно.
а взагалі продавати чийсь кредит третім особам це хіба законно?
— ше раз дякую
3 жовтня 2013, 11:17
В договоре прописано, к сожалению, что банк может продать долг другой компании.
На хамское поведение банка не обращайте внимание, действуйте исходя из своих прав. Тут они ничего не могут с вами сделать. Ваш вариант договора они обязаны предоставить.
3 жовтня 2013, 11:59
Oleg777111 дуже дякую!