Решительные действия

Serge Su 23 липня 2013, 5:38
Перечитав отзывы клиентов о несвоевременном зачислении платежей по кредитным задолженностям, я принял решение не медлить, а действовать решительно.
Израсходовав кредитный лимит с карты я должен вносить ежемесячный платеж. В этом месяце расчетная дата 22.07, деньги были внесены через терминал (за неимением отделения БРС в городе с кассой), принадлежащий Альфа-Банк. Деньги не поступили, мне на горячей линии сообщили что может быть задержка в 3 рабочих дня. Сегодня 23.07 истекает 3 -й рабочий день. В случае не поступления денег на мою карту БРС, завтра 24.07 иду в отделение Альфа-Банка с чеком терминала, для получения выписки о произведенном переводе средств. В случае не перевода денег Альфабанком иду в прокуратуру писать заявление о финансовых махинациях на него, а в БРС оправлю все копии для избежания штрафных санкций и угроз. Или же в случе перевода денег Альфабанком, но не зачислением их БРС — пишу заявление на БРС. Поскольку штрафные санкции и дальнейшие угрозы, как у отписавшихся выше клиентов мне не нужны. Я платежеспособный клиент, в Мае этого года в течении месяца погасил взятый в Апреле кредит в Альфа банке 30000 грн. досрочно. И не потерплю звонков с незаслуженными оскорблениями в адрес моих родственников и меня.
Форвард Банк (Forward Bank)
23 липня 2013, 11:29
Добрый день, уважаемый suhs!
Обращаем Ваше внимание на «Условия предоставления и обслуживания карт ПАО «Банк Русский Стандарт»» www.rsb.ua/f/1/cards/about/usloviya.pdf, в частности на пункт 4.11. и 4.14.:
При погашенні Заборгованості (якщо інше не передбачено п. 4.20. Умов):
4.11.1. Клієнт розміщує на Рахунку грошові кошти. Наявність грошових коштів на Рахунку при одночасній наявності у Клієнта Заборгованості є достатньою підставою для списання Банком без надання Клієнтом платіжного доручення (у порядку договірного списання) грошових коштів з Рахунку в погашення такої Заборгованості;
4.11.2. грошові кошти списуються Банком у розмірі, достатньому для погашення Заборгованості в повному обсязі (за наявності на Рахунку суми грошових коштів, достатньої для погашення Заборгованості), або в обсязі коштів, що є на Рахунку (при їх недостатності для погашення Заборгованості в повному обсязі);
4.11.3. Доступний залишок Ліміту збільшується на суму погашеної частини Основного боргу аж до відновлення Ліміту в повному обсязі;
4.11.4. кошти, розміщені Клієнтом на Рахунку і такі, що перевищують Заборгованість, відображаються на Рахунку як пасивний залишок по Рахунку та збільшують Платіжний ліміт.
4.14. У випадку якщо в строк, вказаний у Виписці як дата оплати Рекомендованого платежу, Клієнт не розмістив на Рахунку грошові кошти в розмірі Мінімального платежу, то відповідно до Умов така обставина розглядається як пропуск Клієнтом Мінімального платежу, при цьому:
4.14.1. різниця між розміром Мінімального платежу та сумою фактично розміщених Клієнтом на Рахунку протягом Розрахункового періоду, що є наступним за Розрахунковим періодом, за результатами якого була складена Виписка, грошових коштів визначається як неоплачена частина Мінімального платежу. Під сумою фактично розміщених Клієнтом грошових коштів маються на увазі всі суми, що надійшли на Рахунок протягом Розрахункового періоду, що є наступним за Розрахунковим періодом, за результатами якого була складена Виписка, а також залишок грошових коштів на Рахунку на початок вищевказаного Розрахункового періоду (за наявності такого);
4.14.2. у випадку розміщення Клієнтом на Рахунку Неоплаченої частини Мінімального платежу пропущений раніше Мінімальний платіж вважається оплаченим повністю, а Клієнт вважається таким, що виконав Мінімальний платіж. У випадку наступних пропусків Клієнтом Мінімальних платежів їх відлік знову починається з першого пропуску;
4.14.3. другим/третім і т.д пропуском поспіль, вважається пропуск оплати Мінімального платежу при вже пропущених Клієнтом поспіль відповідно одного/двох і т.д. Мінімальних платежів;
4.14.4. Клієнт зобов'язаний сплатити Банку плату за пропуск Мінімального платежу згідно з Тарифами, у випадку, якщо по спливу 5 (п’яти) календарних днів з дати закінчення Розрахункового періоду, такий Мінімальний платіж не був внесений або якщо таке порушення відбулося не вперше

Serge Su
Serge Su
23 липня 2013, 12:45
К чему это? Я все это перчитал. И выполнил свои обязательства Но.
1. В случае получения Альфабанком денег, но перевода их на мою карту в БРС в течении 3-х рабочих дней, я буду также просить вынесения постановления о погашении моих штрафных санкций виновником ( в данном случае Альфабанком).
2. В случае перевода денег, но не зачисления их БРС, это будет расценено как незаконные финансовые махинации и уплату моих штрафных санкций я буду требовать с РСБ.
Я думаю всё просто. Осталось выяснить на каком этапе «завис» платеж, и чья сторона в этом виновата. Все будет видно по выписке о движении денежных средств.
И кстати вто что указано на официальном сайте РСБ:
Сроки зачисления средств на счет: Деньги будут зачислены на текущий счет до 18.00 на следующий банковский день после проведения операции в терминале. При пополнении карты, деньги будут доступны на 3-ий рабочий день.
Если это не соответствует действительности, то придется выяснить кто несет ответственность за размещение не достоверной информации на оф сайте. И несет ли дезинформация преступного умысла с целью введения в заблуждение клиента, что в итоге несет удержание с него дополнительных денег по штрафным санкциям
Русский П
Русский П
24 липня 2013, 7:36
Та им плевать птлатежно способный или нет,… Дело через день отдадут коллекторам, которые будут наяривать по вечерам на городские номера с наездами