Про «ввічливих» співробітників Банку

shmidt 3 липня 2013, 16:54
У Тернопільському відділенні Вашого банку працює провідний фахівець з аналітики Підкова Володимир Іванович, який телефонуючи з номера тел. 0685384717 погрожує привести мене у відділення банку і примусити розрахуватись, якщо не грошима, то «якимось іншим способом», хвалиться своїми «крутими» зв'язками в правоохоронних органах, це очевидно мається на увазі його досвід роботи керівником департаменту по поверненню проблемної заборгованості з 04.2005 р. по 03.2011 р. в «ПриватБанку»)))) До речі, Ваш працівник шукає собі іншу роботу керівника середньої ланки (адміністрація), його резюме розміщене на стор. www.work.ua/resumes/1261044/ Попрацювавши у Вас місяць, він уже шукає іншу роботу)) «Провідний фахівець»)). Шкода, що мені доводиться розголошувати цю інформацію, хоча вона є відкритою, однак я вже не знаю як боротися з хамством Ваших співробітників. Прошу Вашого реагування на таку поведінку Вашого працівника. прошу
P.S. свій кредит я сплачую і буду сплачувати.

Rymma
Rymma
8 липня 2013, 22:05
О,і я б придумала двадцять відмазок щоб кредит не оплачувати вчасно :) Війна -фігня, головне маневри;
і це ж класно, якщо можна "іншим способом«розраховуватись. Я б на Вашому місці зкористалась такою класною можливістю:) і боргів мати не будете… :)
Може, щоб Вам не було образливо, Ви своїми звязками похваліться?
І справедливість восторжествує!!! :) :)
StarFighter27
StarFighter27
6 квітня 2020, 12:23
Підкова і досі роботу шукає. Його резюме і до сих пір активне Бідолашний. Ніде не може втриматись і 3 місяці Да і вік сильно підкачує

Пидкова и до сих пор работу ищет. Его резюме и до сих пор активное. Бедняшка, нигде не может удержаться и 3 месяца испытательного срока. И возвраст к тому же не на руку ему