16.05.8013 я взяла вцьому банку в друге кредит!

udala 18 травня 2013, 1:39
я КУТЕРЖЕНКО МАРІЯ СТЕПАНІВНА, ставилась до цього банку до17,05,2013р, досить позитивно, рекламувала іншим, але взявши 16,05,2013р, другий раз в цьому банку крадит, навіть не підозрювала, що люди які там працюють, та вирішують чи дати чи не дати кредит просто НЕ АДИКВАТНІ, тому що 17,05,2013р, передзвонила мені людина до якої вони дзвонили з банку коли я брала кредит, та задавали не суттєві питання про мене, чи я не алкоголічка та інші принизливі для мене заміжньої адекватної жінки, я б хотіла щоб ця людина просто не робила таких більше речей, бо для БАНКУ-ЦЕ ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ МІНУС, ПРОШУ ПРИЙНЯТИ МІРИ ДО НЕ АДЕКВАТНИХ СПІВРОБІТНИКІВ БАНКУ,
Форвард Банк (Forward Bank)
18 травня 2013, 12:56
Шановна, Маріє Степанівно!
Дякуємо за Ваше звернення та вибір Банку «Русский Стандарт» в якості фінансового партнера.

Для перевірки зазначеної Вами інформації вкажіть, будь ласка, номер, на який телефонували співробітники Банку, листом на адресу 0800300880@rsb.ua. Ці дані стануть підставою для проведення службового розслідування.

Приносимо вибачення за можливі незручності.

Forward Bank
Forward Bank
22 травня 2013, 16:27
Шановна, Маріє Степанівно!
Повідомляємо, що відповідно до Вашого звернення була проведена перевірка, в ході якої не були підтверджені некоректні чи протиправні дії з боку співробітників Банку.