Жахливо «працює» банкомат у відділенні банку

Пётр Дзюблюк 26 лютого 2020, 13:32
Відділення за адресою: Хмельницький, вул. Соборна, 14/2
Я являюсь клієнтом банку вже майже місяць. Відкрив депозитний ( з правом поповнення) рахунок та картковий. Сьогодні 26 лютого 2020 року в приміщенні Хмельницького відділення банку (м.Хмельницький, вул. Соборна 14/2) біля 12-ї години дня через банкомат, який знаходиться в приміщенні відділення, хотів поповнити свій картковий рахунок, а далі перевести ці кошти на депозитний. Банкомат кошти прийняв, перерахував і підтвердив загальну суму, проте далі операція не пройшла через несправність банкомату. Загальна сума купюр, які я завантажив у приймач банкомату була 50 штук. На інформаційній табличці банкомату написано, що сума купюр не повинна перевищувати 80 шт. Гроші банкомат не повернув. Отже, мною умови виконано. За рекомендацією працівників відділення банку мною написано заяву, але наарахування моїх коштів можливе тільки після проведення інкасації, а це «можливо» (зі слів працівників) протягом 2-х тижнів, а то і більше. Хто компенсує мені втрати фінансові (так як на ці кошти не будуть нараховуватись відсотки) та моральні. Адже мені, інваліду 2-ї групи, прийдеться їхати знову через все місто щоби завершити перерахунок???
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 26 лютого 2020, 15:22
Пётр, добрый день.
Приносим извинения за технический сбой банкомата.
Инкассация будет проведена в кротчайшие сроки.
Наши коллеги свяжутся с Вами дополнительно.

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Жахливо «працює» банкомат у відділенні банку