marya85 18 жовтня 2019, 11:58
Зимою 2018 замовила карту easypay від Форвард банку для оплати комуналки без комісії. Так, як відсотки все одно були, залишила плюс на карті та забула за неї.
Через довгий час простою карти мені приходить смс про борг. Вияснила, що банк без мого відома, підключив мені платну послугу смс інформування. А коли назбиралася хороша сума мінусу — почали приходити погрозливі смс, з вимогою оплатити борг.
Я не розумію за що я маю платити. Кредитів не брала. Послуг не замовляла. Чому я маю платити за підключення послуги, про яку я дізналася вже коли намалювали великий борг?
Шахраї! Наживаються на рівному місці!
І цікаво ще те, що картою не користуюся, історія не міняється — яке смс інформування?..
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 18 жовтня 2019, 13:00
Доброго дня.
Для того, щоб з'ясувати ситуацію, нам потрібна додаткова інформація. Напишіть, будь ласка, Ваш номер телефону або ПІБ повністю на abutenko@forward-bank.com. Ми передамо інфо колегам і вони зв'яжуться з Вами найближчим часом.
Дякуємо.

21 жовтня 2019, 12:12
І знову банк атакує погрозливими смс...
Andrey M
Andrey M
21 жовтня 2019, 17:37
Не витрачайте на них нерви.
Рекомендую:
28 жовтня 2019, 11:58
Ніби ситуація вирішена, повідомили по телефону та вибачидись. Надіюся це дійсно так і більше смс з погрозами не приходитимуть. Як тут закрити заявку?
Moderator
Moderator
28 жовтня 2019, 12:24
Окремої заявки до відгуку Ви не відкривали, тому лише додали до назви відгуку примітку, що питання вже вирішено.

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Шахраї! Без відома підключають платні послуги. А потім придумують борг і погрожують в смс (питання вирішено 28.10.19)