olegST 5 червня 2018, 21:39
Добрий день… Приходять смс 01,06,2018 повідомлення про заборгованість. Звертався на гарячу лінія сказали що заборгованості не має. і що це технічний збій… питання вирішиться і вам зателефонують. Але 05,06,2018 прийшло повідомлення що моя кредитна справа в зв'язку із заборгованістю буде передана у суд… ???? Звертався на гарячу лінію скаргу мою зареєстрували не розумію чому досі не вирішили… Вже довгий час користуюся ніколи не було таких проблем. Шановні засновники банку візьміться за персонал. Втративши репутацію вже буде важко її повернути.
Форвард Банк (Forward Bank)
Forward Bank 6 червня 2018, 10:49
Добрий день, olegST!
Щоб ми перевірили інформацію по рахунку та з'ясували, по якій причині Вам надходять SMS-повідомлення, уточніть, будь ласка, на av-kudryashova@forward-bank.com Ваші ПІБ та номер телефону. Приносимо вибачення за можливі незручності.

5 червня 2018, 22:32
olegST
«ШАНОВНІ ЗАСНОВНИКИ БАНКУ»

Не парьтесь — он всего один и ему сейчас не до вас…

Таріко Рустам Васильович (Tariko Roustam Vasilievich)
Громадянство: Росiйська Федерацiя.
Проживання: Росiйська Федерацiя, Московська обл., с.Жуковка

Нищий миллиардер воспитывает двух дочек да ещё и получает алименты
на их содержание от бывшей жены в размере 1/3 от её дохода.
Для поддержания бизнеса на плаву даже продал свою любимую яхту — а вы тут что-то о репутации пишите.
Александр Тютюнник
Александр Тютюнник
11 червня 2018, 14:04
Тоже самое, ужасный банк, мне авдокат посоветовал, собрать больше информации и собрать людей, и подать заявление в прокуратуру, так как СМС приходят с угрозами, Вы должны оплатить
Олександр  Грицина
Олександр Грицина
3 серпня 2018, 20:10
Як Ви вирішили своє питання

Головна / Банки України 🏦 / Форвард Банк (Forward Bank) 💰 / Відгуки про Форвард Банку 📝 / Кредитка. Вчасно проплата . Відсутня заборгованість але із сторони банку погрози.))))