Найжахливіший банк

Пришло смс про те, що можу оформити кредитну картку в їх банку. Зателефонувала приємна дівчина уточнила деталі, сказала що після попередньої перевірки мені можуть видати картку і назначила зустріч у відділені. Прийшовши на зустріч там сиділа молода дівчина, видно що працю недавно і не дуже компетентна. Дуже довго і повільно все оформляла. Відправивши мої дані прийшло відмовлено по причині, що був вказаний номер не родича, а подруги. Вона надіслала інший запит із номером родича. На той номер подзвонив хамуватий мужик, що людина аж злякалася хто це їй телефонує. Став задавати кучу питань. Але врешті-решт прийло відмовлення знову. Навіщо обдзвонювати за всіма вказанами номерами, лякати людей своїми дзвінками, робити добити і потім робити відмову.
Форвард Банк (Forward Bank)
22 лютого 2018, 14:40
Добрий день, Kocherga!
Приносимо вибачення за незручності. Банк телефонує на зазначені клієнтом номери, щоб знайомі / родичі підтвердили особу клієнта. Всі розмови з оточенням клієнта мають бути коректними. Щоб ми перевірили, чи була розмова співробітника банку та Вашого родича коректною, будь ласка, повідомте на av-kudryashova@forward-bank.com номери телефонів, на які та з яких телефонували з банку.

22 лютого 2018, 11:16
Ну хоть базу телефонных номеров собрали — её тоже можно продать.

Даже не хочу спрашивать у банкиров — почему нарушают нормативные акты НБУ и вместо документального подтверждения платежеспособности ограничиваются телефонным правом, которое потом никуда не подложить, даже если записать весь разговор.

Всё равно ничего вразумительного не ответят, кроме у нас так принято…
Toxa David
Toxa David
22 лютого 2018, 12:19
Э нет, они потом подвяжут эти номера, как номера поручителей к кредиту и будут голову морочить заставляя искать или оплатить долг. Незаконно но у них так принято…
StarFighter27
StarFighter27
26 лютого 2018, 10:44
Вы должны радоваться что отказали. Если бы согласовали — то Вы 100 раз пожалели об этом
Ігор Петров
Ігор Петров
9 березня 2018, 22:54
Берёшь кредит без залога и справки о доходах — такие звонки абсолютно стандартная практика во всех банках.
10 березня 2018, 9:21
Стандартная практика «почти во всех банках» противоречит нормативным документам где говорится о необходимости документального подтверждения платёжеспособности клиента.

Разговоры с неустановленными лицами по телефону никогда не считались достоверной информацией и юристы банков об этом должны знать (по крайней мере их этому учили).