Нарахування відсотків

Marina Rudenko 13 вересня 2017, 11:16
Найгійрший банк світу! Мені доводилось співпрацювати з багатьма банками по кредиту. Але банк не збирається лояльно відноситись до своїх клієнтів!
Така ситуація, що я оформляла кредит через магазин stilus в м.Київ. Купувала оптику на фотоаппарат. Після оформлення, мене повідомив магазин про те що товар несправний, іншого немає в наяності. Другий об'єктив мене не цікавив. Тож я пішла розривати договір: 28.08.17 він був оформленим, а 01.09.17 я поїхала його розривати.
Після чого мені приходить повідомлення, що я маю сплатити борг 0.02 коп. І вже 13 вересня приходить смс. Хто небуть чув в цьому банку про те, що говорять в пункті про права споживачів? Що я немаю сплачувати відсотки, якщо я розірвала договір на протязі 14 днів.
Питання виключно принципове! В моєму місті немає як сплатити 0.02 коп. Буде комісія від 20 грн. Це ж абсурд!
Форвард Банк (Forward Bank)
13 вересня 2017, 13:04
Добрий день.
Згідно з умовами договору, клієнт має право протягом чотирнадцяти календарних днів відкликати свою згоду на укладення Договору. Щоб ми могли розібратися у ситуації, що виникла, уточніть будь-ласка на av-kudryashova@forward-bank.com Ваші ПІБ та номер договору. Приносимо свої вибачення.