Найгiрший банк!!!

Iryna333 23 лютого 2017, 13:44
Доброго дня, я ще в 2014 роцi отнимала кредитную карту -нав'язали з балансом 12000 гр, погашала кожного мiсяця але у 2016 роцi лiмiт зрiс до 21000 гр без много вiдома i цими коштами я не користувалася ??? Де цi грошi подiлися не знаю але кредит сплачую як за 21000 гр а знiмала 12000 гр. Я просто в шоцi що кожного мiсяця кладу на картку по 1000 гр. а борг так i не зменшуэться та й ще з банку приходить угрожающi смс i дзвiнки навiть серед ночi через те до не надiйшла 1.80 коп, такого я ще не бачила, щоб за 1.80 коп дiставати, та перестаньте знущатися з людей, бо терпець уже вриваэться, я вирiшила подати в суд i хай там вирiшують де дiлися кошти i это ними користуэться i що за проценти такi до владел скiльки рокiв а кредит висить той самий i розказують всiм до треба власти бiльше, а чи может люди на не питають ??? Люди это потрапив до аферистiв цих по давайте у суд, пiднiмайте мiтинги, i тодi i вiдношення помiняэться i проценти будуть меншi, прива банк самий найкращий там на кредитку можна власти навiть 100 гр вiдмiнусовують зразу, я шкодую що зв'язалася з цим банком!!!
Форвард Банк (Forward Bank)
23 лютого 2017, 14:10
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, на адресу vv-tarasenko@forward-bank.com Ваші ПІБ, номер договору та контактний номер телефону. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами та допоможуть розібратися у виникшій ситуації. Дякуємо за звернення.
Мінфін
Відповідь адміністратора
27 лютого 2017, 11:04
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 25.02.2017).