Для тих, хто просить бути добрішим

kazantsievaada 29 серпня 2014, 7:49
Проблеми у цього банку вже давно, та й нічого для своїх клієнтів він не робить, вільно користується грошима, не платить а ні депозитів а ні відсотків уже більше 3 місяців. Прочитавши тут коментарі, про те що виплати здійснюються протягом трьох днів, ха ха ха, покажіть мені цих щасливих. Тут з поточного рахунку вже 3 місяці не можна зняти гроші. Спочатку взяли в держави рефінансування для банку, пізніше не видали людям депозитів, заставляючи їх перекласти договори на дальше, таким чином ніяка провірка нічого не покаже, тому що ліквідність банку на папері є. Відсотки з депозитів не хочуть видавати, та навіть не хочуть перекинути на поточний рахунок, чим просто напросто здійснюють злочин, тому що грошей немає ніде, висять в повітрі. Про проблеми цього банку можна писати мемуари, як працівники банку при появі хоч яких небудь коштів обслуговують родичів, друзів та знайомих, не дуже переживаючи за те, що багаторічні клієнти все бачать. Та ще є прохання до працівників банку: Будь ласка не пишіть хороші речі, про те що ви і самі знаєте, про вашу доброту ми і так вже пів року чуємо, дякуємо, ситі)))