Составлен список кредиторов по «ФиК»

12022007ja 14 квітня 2016, 18:05
ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ РЕЄСТРУ АКЦЕПТОВАНИХ ВИМОГ КРЕДИТОРІВ АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»

Керуючись пунктом 12 частини п’ятої статті 12 та частиною п’ятою статті 49 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 07 квітня 2016 року № 488 було прийнято рішення про затвердження переліку (реєстру) вимог кредиторів АТ «Банк «Фінанси та Кредит».
Задоволення вимог кредиторів здійснюватиметься за рахунок коштів, одержаних в результаті ліквідації та реалізації майна банку у черговості, визначеній статтею 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
Для отримання довідки про включення до Реєстру акцептованих вимог кредиторів АТ «Банк «Фінанси та Кредит» необхідно особисто звернутись до будь-якого діючого відділення АТ «Банк «Фінанси та Кредит». Адреси діючих відділень розміщено на сайті АТ «Банк «Фінанси та Кредит»http://www.fcbank.com.ua/.
Довідкова інформація за телефонами:
«Гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб»: 0 800-308-108, 0 800 30-40-10 (дзвінки по Україні безкоштовні);
АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»: 38 (044) 495-29-00.

sweetclarens
sweetclarens
25 квітня 2016, 21:12
20.04.16 я обратился в отделение ФиК по б. Шевченко.
Стоимость справки о включении в реестр стоит 50 грн.
Как по другому узнать есть ли я в реестре?