Чому саме банк Південний.

nagibaem 29 листопада 2015, 10:12
У рамках досудового розслідування я просив за допомогою поліграфа з’ясувати:
1). Чому несвоєчасно розпочались виплати вкладникам банку «Фінанси і Кредит» і чим насправді керувалась уповноважена ТА Чернявська, призначаючи резидентом банк «Південний»?
2).Скільки банк «Південний» заплатив «відкатів» Чернявській О.С. за неправомірне призначення його резидентом, та на якій підставі цей банк не віддає повністю державні гроші вкладникам «Фініка»?
При цьому слід констатувати, що призначення резидентом банку «Південний», це ловкий хід тимчасової адміністрації, завдяки якому «вбиваються» одразу кілька «зайців».
По-перше, завдяки непрозорості такого призначення є реальна можливість отримати величезні відкати від банків, які бажають отримати ласий шматочок від державних фінансових потоків.
По-друге, завдяки обмеженій кількості філій у резидента значно сповільнюється виплата грошей вкладникам, що дозволяє прокручувати цьому банку чужі гроші і «відбити» втрати, спрямовані на відкати для Чернявської О.С. і можливо для Фонду.
По-третє, неможливість вкладниками вчасно і одразу отримати свої гроші, зменшує тиск на держбюджет і на обезцінення гривні, а також знову дозволяє крутити невикористані величезні кошти для збагачення чиновників.

Далі бууде…