Разьяснение по выплатам валютных депозитов в гривне

nagibaem 24 листопада 2015, 14:02
Проблема с выплатами депозитов в гривне.
Посилання ТА на ч5 ст.26 Закону є реакційним та протиправним. Справа у тому, що самовільна конвертація і виплата банками валютних вкладів у гривні є грубим порушенням прав приватної власності. Адже виключне право вирішувати долю депозиту може тільки їх власник!
Отже самовільно, без згоди вкладника конвертувати валютний депозит не мають права:
ні Нацбанк, ні Фонд, ні банк-резидент.
Ця обставина об’єктивно підтверджується ст.1046 ЦК – за договором позики одна сторона передає у власність другій стороні грошові кошти, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів того ж роду та такої ж якості.
До цього додам, що конвертація валюти за курсом НБУ також є посяганням на власність громадян.
І дійсно, на отриману гривню я зможу купити доларів на 30% менше ніж поклав до цього на депозит. Ну скажіть, воно мені треба? Окрім того, навіщо мені такі послуги, якщо є можливість продати валюту з урахуванням 2% комерційної банківської маржі?

Dmitrik7
vrangler88
vrangler88
24 листопада 2015, 15:55
Маразм крепчал

Головна / Банки України 🏦 / Банк Фінанси та Кредит 💰 / Відгуки про Банку Фінанси та Кредит 📝 / Разьяснение по выплатам валютных депозитов в гривне