Як сплачувати валютний кредит при тимчасовій адміністрації?

oksanavival 7 жовтня 2015, 14:27
Я сплачую валютний кредит (в доларах) у банку Фінанси та кредит. Мене цікавить, в даній ситуації (при введенні тимчасової адміністрації та ліквідації банку), як мені доведеться оплачувати цей кредит? Суть полягає в тому, що раніше вкладникам проводився аукціон НБУ, на якому купувалася валюта для погашення валютних кредитів за зниженою ціною. На даний час в банку мені повідомили, що такі аукціони не проводитимуться, тобто тепер мені необхідно купувати долари в інших банках, і вже в свій банк приносити валюту, щоб оплатити щомісячний платіж. Чи будуть переглядатися умови оплати валютних кредитів? Як сплачувати такі кредити в подальшому іншому банку? Чи призведе це до додаткових витрат (сплат комісії і т.п.)?

odessit255
odessit255
8 жовтня 2015, 23:12
Обратитесь в отделение — пусть объясняют. Самое главное — зафиксировать факт обращения в отделение. И этакий риторический вопрос — зачем было брать кредит в долларах с доходами в гривне?
ocenka
ocenka
11 жовтня 2015, 22:39
Можно с кем-то договориться и обменять на депозит

Головна / Банки України 🏦 / Банк Фінанси та Кредит 💰 / Відгуки про Банку Фінанси та Кредит 📝 / Як сплачувати валютний кредит при тимчасовій адміністрації?