Підкажіть,будь-ласка як діяти?

777Marina777 18 вересня 2015, 16:03
Підкажіть, будь-ласка як діяти? термін депозитного договору закінчився ще з травня місяця, з того часу не можу забрати свої кошти. Зараз змінила місце проживання і відповідно прописка місця проживання теж змінилася, а договір прив'язаний до старої адреси…

18 вересня 2015, 16:38
Читайте инфу на сайте Фонда. Як діяти? Зайдите на сайт фонда. Посмотрите сколько там банков на ликвидации, то ли 50, то ли 60. Денег конечно на всех нет. Читайте. Ждите. Надейтесь. Нервничайте. Так і діяти.
Елена Иванова
Елена Иванова
18 вересня 2015, 16:57
Під час дії тимчасової адміністрації вкладнику, що замінив паспорт, необхідно надіслати до уповноваженої особи Фонду довідку про заміну паспорта, у якій мають бути вказані дані старого паспорта та інформація про його заміну на новий (із зазначенням нових реквізитів), видану паспортною службою органів внутрішніх справ, засвідчену підписом посадової особи та відбитком печатки установи яка видала довідку, для внесення необхідних змін у Реєстр вкладників.
Під час процедури ліквідації неплатоспроможного банку, вказані документи вкладнику потрібно надсилати на адресу ФГВФО. Так написано на сайте ФГВФЛ в графе Часто задаваемые вопросы
Darkline1
Darkline1
18 вересня 2015, 17:46
Свой вклад Вы сможете получить в любом отделении, любого города в банке, в котором фонд назначит выплаты по ФиКу. Не думаю, что они прописку смотреть будут. Так, что если Вы сменили только прописку пойдете в ближайшее к Вам отделение и получите вклад.
18 вересня 2015, 17:51
Смотрят все. Поэтому надо когда откроют отделения подойти и уточнить там свои паспортные данные. Потом будет сложнее. Отделения закроют и придётся ехать в Киев.