коли перестануть обманювати людей???

lika1992 21 липня 2015, 16:13
На поточному рахунку приватного підприємства «зависли» 11 тис. грн (я розумію, що у багатьох ці суми у сотні раз більші, проте для маленького підприємства і ця сума є грошима), у банк звертались практично щодня, проте працівники банку навіть не приймали платіжні доручення нічим це не аргументуючи. Написали лист-звернення з вимогою взяти до уваги та провести гроші платіжним дорученням, відповідно після цього доручення було прийняте, так як працівники не мали іншого виходу, крім як прийняти листа. Трішки більше, як через місяць надійшла відповідь, у якій жодного слова не сказано стосовно того, що у банку якісь труднощі, що їх перевіряє НБУ і тимчасово все заблоковано (так як відговорюються працівники), написано тільки, що "… наразі, усі платежі банк здійснює у межах залишку на кореспондентському рахунку...". Питання: кому ці платежі здійснюються, у власні кишені??? Зборами акціонерів збільшено статутний капітал, НБУ надано стабілізаційний кредит, кому ідуть ці гроші, і коли, нарешті, почнуть виконуватись хоч якісь зобов'язання банком???

prokhor
prokhor
21 липня 2015, 16:26
Сейчас скорее всего деньги выводят из банка. Гонтарева наверное в курсе и получит или уже получила откат за то что закрывает глаза на реальные проблемы этого банка. Так к сожалению сейчас работает руководство НБУ.