Ответ Банка «№Финансы и кредит» по поводу не возврата депозита.

deltabaaank2114 19 листопада 2014, 9:42
Напомню, что 13 и 14 ноября в Полтавском отделении №3 вкладчику Рыбалко В.С. отказали в возврате даже 100дол с закончившегося депозита.

Дякуємо Вам за звернення АТ «Банк „Фінанси та Кредит“ (далі – Банк).
Щодо питання, яке Ви порушили у Вашому зверненні повідомляємо Вам наступне.
02.09.2014 набула чинності Постанова Правління Національного банку України від 29.08.2014 р. за № 540 «Про введення додаткових механізмів для стабілізації грошово-кредитного та валютного ринків України», відповідно до якої «банки зобов’язані обмежити видачу готівкових коштів у національній валюті через каси та банкомати в межах до 150 000 гривень на добу на одного клієнта», а також «уповноважені банки зобов’язані обмежити видачу (отримання) готівкових коштів в іноземній валюті з поточних та депозитних рахунків клієнтів через каси та банкомати в межах до 15 000 гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України».
Таким чином, повернення вкладів фізичних осіб, залучених в іноземній валюті, строк розміщення яких закінчився, може здійснюватись наступним чином:
а) у готівковій формі в національній валюті за курсом купівлі іноземної валюти уповноваженого банку на день проведення операції у межах до 150 000 гривень на добу на одного клієнта; або
б) у готівковій формі шляхом виплати частини вкладу в іноземній валюті у межах до 15 000 (п’ятнадцяти тисяч) гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України, та частини вкладу у національній валюті за курсом купівлі іноземної валюти уповноваженого банку на день проведення операції в межах до 150 000 гривень на добу на одного клієнта; або
в) у готівковій формі в іноземній валюті шляхом виплати частинами у межах до 15 000 (п’ятнадцяти тисяч) гривень на добу на одного клієнта в еквіваленті за офіційним курсом Національного банку України; або
г) у безготівковому порядку в іноземній валюті на рахунок за реквізитами, наданими клієнтом Банку.
Одночасно просимо

19 листопада 2014, 19:33
Прям под копирку тот же ответ, что и мне прислали — так сказать ШАБЛОН для всех
deltabaaank2114
deltabaaank2114
19 листопада 2014, 19:39
Правильно! А на кой заморачиваться?! Да они просто положили на все законы и на всех вкладчиков!
20 листопада 2014, 8:29
Ну, то. что положили на всех — это понятно. А как Вы собираетесь решать проблему? Нацбанк? Прокуратура? Какие дальнейшие мысли?
20 листопада 2014, 22:04
Лично я уже подготовила письмо на НБУ, но народ на форуме пишет, что от НБУ ноль реакции — ни на телефонные жалобы, ни на письменные. по поводу прокуратуры жду консультацию — статью о присвоении чужого имущества в криминальном кодексе еще вроде бы как не отменили.
25 листопада 2014, 9:36
А Вы не могли бы скинуть мне в личные сообщения, пример письма НБУ? Уже нас будет трое: Вы, я, моя мама — а вдруг прокатит?..
26 листопада 2014, 23:12
На днях скину, но боюсь НБУ это до лампочки. оно на работе, а там нет инета.

Головна / Банки України 🏦 / Банк Фінанси та Кредит 💰 / Відгуки про Банку Фінанси та Кредит 📝 / Ответ Банка «№Финансы и кредит» по поводу не возврата депозита.