сергій шумило 6 серпня 2018, 22:20
06.07.2018 проплатила 500 грн через термінал Пріват банку чек є і відразу позвоніла на горячу лінію повидомила про сплату мені оператор повідомил щоб я цей чек скинула на імеіл Onlain@kf.ua що я і зробила бо проплата йде от 2 банковскіх днів так я відразу скинула чек і перепитала договір закрит мені відповили як я скину чек закроют но не закрили і на мій імеіл більше пісем не пріходило поки сьогодні не позвоніли коллектори і сказали що в мене долг 3800 з якого *** ???? мені тре було 500грн проплатити і я це зробила є квітанція моє обращенія в цю фірму нічого не дає мою заявку отказують розглядати я знов скидала і в чат квітанцію і оператору звонила Остаєтся в поліцію заяву на шахрайськи дії писати на цю компанію!!!

7 серпня 2018, 6:48
Правильнее поступить следующим образом…
Вместо адреса Onlain@kf.ua
Указать адрес Online@kf.ua
И отослать копию чека повторно…

Ну а потом уже опять по песне — полиция, суд, форум Минфина…
Ira26101969
Ira26101969
3 вересня 2018, 8:25
Ничего не платить. Как только оплатили один раз, они уже не слезут, будут требовать больше и больше, рассказывая, что вы недоплатили несколько гривен, поэтому выросла задолженность, ведь выписки о погашении долга они вам не дали и не дадут.Это схема у них такая. Можете написать в полицию.

Головна / Банки України 🏦 / Банк Фінанси та Кредит 💰 / Відгуки про Банку Фінанси та Кредит 📝 / Повністю погасила кредит 06.07.18. останні 500 грн для повного погашення було чек отправляла на елект.адресу КФ, но кредит не погасили і продалі коллекторам звонят 3800 кажуть долг кажу в мене чек о останній проплаті но діректор не розсматрює заявку!