Відгуки про Банк Фінансова Ініціатива

SergS7 18 червня 2015, 23:42
ліміти відкривали строго через 2 дні на третій, так зняв 3 тис. Крайній раз знімав у вівторок, наступний планував на пятницю. Але дали сьогодні, у четвер. Бахматюк почув наші молитви, алелуя! :)
пе.се. Піду у церкву, поставлю свічку
Yura86 18 червня 2015, 18:36
Доброго дня. Депо не віддають з 2.12.2014 (валютний)… знімати ходжу і в касу і по банкоматах… деколи щось вдається вирвати, але це рідко… частіше по 0....3якщо ліміт 3-9 доларів, то ж не буду я його знімати і платити ще комісію 8+% за конвертацію

Але до такого я звикла (адаптувалася!!!)
Безпредел
Вчора прийшли листи відповіді з ФІ в яких зазначається що я регулярно знімаю гроші. це брехня. коли не коли вдасться, але іноді ліміт 0, іноді 3 доллара, іноді 16, іноді 30… Я ж не можу забрати гроші в повному обсязі і ходжу як придурок, щовівторка і щочетверга в касу. Просто на суді їх захист будуватиметься на наступному:
1). гроші кинули на картку — зобовязання виконали
2). я знімаю (інколи чи не інколи це вже не їх проблеми, скажуть хай бігає по банкоматах і т.д.). Щодо чеків з банкомату: де пише що перевищений ліміт скажуть що я сама зазначаю велику суму якої напиклад нема в банкоматі чи ще щось в цьому роді… Тому треба бути максимально готовую, що брехатимуть і викручуватимуться до кінця…
vvv1275 18 червня 2015, 17:38
4 месяца бесплатно деньги провисели из-за того, что ФГВ по отзывам ВАБ не включает в реестр вклады оформленные перед ВА. На форумах ФИ все пугают год ВА, страшно всё потерять. Вчера звоню в ФГВ говорят неправда, включают. Вечером рискнула продлить часть на пол года, а если ФГВ передумает… Жаль зря деньги пролежали только, какая то компенсация была бы если ВА введут и ФГВ по заниженному курсу выдавать будет. Хочется забыть про ВА и получать %.
FXas 18 червня 2015, 17:17
я свой депозит по окончанию решил не продлевать, а забирать как отдают. В принципе отдают по банкоматам, за неделю чаще всего от 4 тысяч гривен удавалось забирать. Так я провел уже 3 недели и решил, что депозит все-таки пролонгирую, но только часть, а остальное буду дальше снимать. Так проценты мне компенсируют комиссии и потраченное время.
ededed 18 червня 2015, 16:44
По какому курсу отдают проценты если забирать в гривне из кассы и из банкомата?
В прошлый месяц забирал из кассы в гривне, в этот раз думаю нет смысла идти в кассу. В гривне можно получить и в банкомате.
slimN 18 червня 2015, 16:35
Получил проценты. На текущий момент все что обещали все сделали (отдали партнерские, проценты получаю в банкомате).
uzbo 18 червня 2015, 9:17
посмотрел вчера сайт банка и не нашел «инициативной»… (((
В отделении говорят, что теперь вместо инициативной «зручні заощадження»… Вроде нормальные условия предлагают… Есть кто открыл себе такую карту? В первую очередь интересует можно ли перевести на нее деньги с депозитной карты?
876876 18 червня 2015, 9:11
Вчера пролонгировал свой депозит. Если по партнерке, то действительно только на полгода минимум можно перекладывать. Зато 10% обещали отдать наличкой сегодня. После похода в отделение отпишусь.
pood 18 червня 2015, 9:08
Я и раньше держал деньги в этом банке. Потому что всегда были интересные акции и ставки помогали получить нормальную сумму дополнительного дохода. Когда начались качели в банках я не побежал закрывать депозит, а как банк предлагал пролонгировал на новый срок. Так вот за все это время банк все время вовремя платит проценты. Но только если пару лет назад деньги можно было снять только в укркарте и хочешь-не хочешь приходилось идти в отделение, то теперь можно снимать в любом банкомате.
В этом месяце я тоже снял проценты в банкомате, на следующий день после того как пришла смска с оповещением о начислении процентов.
emeta 18 червня 2015, 2:22
Прошу відгукнутися в лічку вкладників банку «Фінансова Іниціатива» постраждалих в результаті «діяльності» банку, для подачі колективних скарг в обласні управління НБУ в різних регіонах країни, а також у Департамент банківського Нагляду при НБУ.
Підкреслю — тільки реальним вкладникам, перед якими банк не виконує своїх зобов'язань:
з закінчившимися але невиплаченими депозитами, які подали позови до суду, що знаходяться на різних етапах судових тяжб, які мають відповіді-відписки від банку тощо…

Ініційовано проведення прес-конференції в інформаційному агентстві, де будуть висвітлені проблеми ошуканих вкладників банку «Фінансовая Ініціатива»
Будуть присутні кліенти фінансової установи, представители ЗМІ та члени комітета з питань фінансової політики і банківської діяльності. Запрошені, і є попередна згода на участь, помічники депутатів, які займаються банківським регулюванням.
Також імовірна учать самих членів профільного комітету.

Буде складено звернення до НБУ від вкладників з проханням повідомити офіційну позицію Національного банку України стосовно роботи банка ПАТ «КБ «ФІНАНСОВА ІНІЦІАТИВА», виконання їм положень, інструкцій та діючого законодавства України, його платоспроможності та розглянути варіанти виходу з кризи даного банку, чи має намір НБУ взагалі признати його проблемним або неплатоспроможним, як того вимагає статті 75 та 76 Закону України «Про банки та банківську діяльність».

Прошу відгукнутися, дякую модераторам форуму за свідомість.
Мінфін
Відповідь адміністратора
19 червня 2015, 18:17
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 19.06.2015).
incr3dible 17 червня 2015, 18:44
Можно ли часть денег переоформить на полгода а остальную часть (которую можно вытянуть согласна лимитов) оставить на тек. счете и снимать с банкоматов?
paulball 17 червня 2015, 17:52
Подскажите, пж, еще можно 10% суммы заполучить при продлении?
vesa 17 червня 2015, 16:15
Пролонгировал депозит на 3 месяца. Правда это не партнерский, а обычный вклад. Проценты по старому депозиту забрал в гривне через банкомат.
bnw 17 червня 2015, 15:55
Снял проценты в банкомате.
Ребят, я вот решил зимой пролонгировать депозит и пока еще не пожалел. Ставка более менее адекватная, проценты получить реально. Тенденций к ухудшению ситуации нет. Значит выстоит банк… ЕЩе не много и все будет нормально
KIHO3IPKA 17 червня 2015, 15:18
«А почему роботами?» спросите Вы. Да потому что когда прихожу в отделение «проведать» персонал, мне постоянно отвечают — Гривны нет, валюты нет…
Мінфін
Відповідь адміністратора
19 червня 2015, 18:16
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 19.06.2015).
edro 17 червня 2015, 7:30
Пришло время забирать проценты, а у меня в последнее время образовалась традиция покупать небольшой слиток золота на эту сумму и в отделении к этому привыкли)))
Купил и в этот раз. На большие слитки цена поинтереснее, зато маленькие потом проще всего продавать.
carin2 17 червня 2015, 7:14
Вчера пришла смска о начислении процентов. Долго не думал после работы снял в банкомате сумму кратную 100грн, а остальные пусть на карте висят.
Вкладчик ФИ 16 червня 2015, 23:03
Просто хочу поделиться своими впечатлениями про Банк Хрещатик. Сегодня у меня закончился вклад трехмесячный 120 тыс. А вчера позвонили с банка и поинтересовались моими планами, говорю — буду забирать. Прихожу с утра, меня встречает менеджер и провожает в кассу за уже предварительно подготовленной суммой. Без проблем — забирайте если надо. Я забираю и обращаюсь, а что у Вас интересненького есть… В итоге оформляю на 4 месяца под 24,75%. К чему я все это рассказываю, тут многие пишут, типа скажите спасибо — проценты в ФИ начисляют вовремя, во всех банках проблемы с выдачей… А вот и не во всех. А за ФИ скажу, многое зависит от отделения в котором Вы обслуживаетесь. Понятно что сотрудники заложники этой ситуации и огромная благодарность им за подсказки и шаги навстречу, которые помогли мне 150 тыс забрать за три месяца ( думаю через суд было бы дольше). И мое личное мнение — в ФИ будет введена ВА, дело времени, просто Бахматюк на данный момент не все свои активы еще вывел, вот как только, так и сразу. Поэтому не тратьте время на суды-пересуды, старайтесь выводить свои деньги побыстрее сегодня и сейчас, а валютные вкладчики — не жадничайте — берите в гривне!
thebank 16 червня 2015, 18:21
Ф.І. треба було ліквідувати разом з VAB. Чому НБУ підтримує Ф.І.? Адже не зважаючи на величезні суми рефінансування (5,5 млрд грн -VAB і 8,3 млрд грн -Ф.І.) банкам це не допомогло. 20.03.2015р рішенням № 63 Фонду гарант. вкл. VAB ліквідовується і вкладникам виплачуються їхні кошти (в гарантованих межах). А вкладники Ф.І. до сьогодні в «підвішеному» стані — без грошей і з невідомою перспективою. Чому НБУ не вводить ТА в Ф.І.?! Я вже 9 місяців не можу забрати свій вклад “Доступний new”! 15. 09. 2014 р. я зареєстрував заяву ( вх.№18-в/06-2424 ) у Львівському відділенні № 2 ПАТ КБ “Фінансова ініціатива” на повернення мені вкладу і виплату процентів по ньому згідно з п. 3.4.4. договору банківського вкладу № 331298. Після численних звернень до різних посадових осіб банку (від начальника львівського відділення № 2 до голови правління банку), начальника управління НБУ у Львівській області, директора Генерального департаменту банківського нагляду НБУ, після отримання шаблонних відписок на фірмових бланках банку “Фінансова ініціатива” з факсимільним підписом заступника голови правління п. А.М.Демченко, всупереч запевненню банку на запит НБУ про те, що відповідні кошти “можуть бути виплачені за адресою: м. Львів, вул. Валова 15”, з 15.09.2014р попри щоденне телефонне або особисте звертання у відділення банку, до 16 червня 2015 р. я не отримав свого вкладу. Останній раз банк спромігся виплатити мені $ 50 (!) ще 29 травня 2015р. Ще раз нагадую, що статтею 625 ЦКУ встановлена відповідальнасть за порушення грошового зобов”язання, і що боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов”язання. Запевняю керівників банку і пов'язаних із банком осіб, що після виконання вказаного зобов”язання я неминуче подам судовий позов з вимогою виплати 3% річних від простроченої суми за кожен день використання моїх коштів до фактичного моменту їх повернення згідно п. 2 Ст. 625 ЦКУ від 16.01.2003 № 435-IV.
mas1969 16 червня 2015, 14:41
Получил в банкомате проценты по депозиту (гривневый). Обычно я тратил деньги на покупки в магазинах, а в этот раз нужна была наличка срочно. В банкомате снять деньги можно спокойно в пределах дневного лимита и 3 снятия в месяц идут без комиссии.