ДБ достал.

Juli1981 7 липня 2016, 11:12
Почему ответственные работники звонят моим знакомым, друзьям, но только не мне. Сегодня опять перлы: в понедельник приедет комиссия дома быть всем, готовить деньги, если денег нет, то будут описывать имущество. Ну просто надоел этот банк, но без суда с ним не разобраться. Скажите у кого был суд и как он закончился? Доходит до смешного от их перлов.
7 липня 2016, 11:21
Juli1981, добрый день,
для консультации по Вашему Договору кредитования рекомендуем перезвонить в Контакт-Центр Банка по номеру
xxx-xx-xx
(в будни с 09:00 до 18:00). Вас соединят с сотрудником соответствующего подразделения, который ответит на все Ваши вопросы.

татьяна гурова
татьяна гурова
7 липня 2016, 11:16
Ко мне уже собирались коллекторы раз пять ехать имущество забирать и сегодня опять звонят и говорят ждите в субботу
7 липня 2016, 15:48
В мене закінчився договір в червні, сьогодні подзвонили і сказали якщо до завтра не закрию суму боргу, то вони суму подвоють. Взагалі мають таке право чи ні? Бо раніше дзвонили і казали що можу закрити за кінця серпня, а зараз кажуть що це казали їх економісти які взагалі нічого не знають
13 липня 2016, 15:25
Немають мені уже раз 10 подвоювали і сума лишилась та сама це розвод
noxfer
noxfer
19 липня 2016, 11:04
Вранье. Платите как платили.
7 липня 2016, 16:23
Olya290128, доброго дня,
зазначаємо, що згідно з умовами Договору, термін кредитної лінії становить певну кількість днів, зазначених у Договорі кредитування. У той же час, як зазначено в Договорі, Банк мав право проводити автопролонгацією (тобто автоматичне продовження) терміну кредиту. Така автопролонгація не була обов'язком Банку.
Згідно з пунктом 4.16.1 Правил банківського обслуговування фізичних осіб, розміщених на сайті Банку, які є невід'ємною частиною Договору, Банк має право відмовити у автопролонгації Договору кредитування, у зв'язку з чим вся сума заборгованості підлягає оплаті до кінця терміну дії Договору. Відповідно сума обов'язкового мінімального платежу дорівнює сумі до повного погашення.
Тобто, термін кредиту закінчився, відповідно мова йде тільки про повне погашення по закінченню терміну кредиту, а не про дострокове погашення кредиту.
Також звертаємо Вашу увагу, що при виникненні простроченої заборгованості відбувається нарахування штрафних санкцій у порядку, передбаченому Договором.
13 липня 2016, 15:26
У мене вже скоро рік буде як договор закінчівся бо ваші ***не могли повідомити мене про те що його треба продовжити
14 липня 2016, 9:10
Lih, доброго ранку,
в процесі ліквидації Банку реструктуризація кредитної заборгованості (продовження строку договору, списання штрафних санкцій і т.п.) не проводиться. Вам необхідно внести всю суму заборгованості.
7 липня 2016, 16:43
То чому на початку червня мені прийшла СМС з мінімальною сумою як і кожного місяця, а не повною до закриття кредиту. І штрафні санкції це 75грн., а не подвоєння суми кредиту, чи не так???
7 липня 2016, 16:48
Olya290128, смс-повідомлення з сумою мінімального платежу формується автоматично станом на початок місяця. Якщо на цю дату термін дії кредиту ще не вийшов, інформація вважається актуальною до дати закінчення кредитного договору. Розмір штрафних санкцій вказаний у договорі.