Кредиторська вимога

91756575 27 січня 2016, 14:03
Скажіть будь ласка, хто в курсі, на якому єтапі перебуває реєстр кредиторів? Вже є ці списки людей? Час і місце виплат? Письмову заяву у відділення банку з майновими вимогами я подала і більше ніякої інформації не маю.
27 січня 2016, 14:17
91756575, доброго дня,
дозвольте зазначити, що відповідно до рішення Виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 14.01.2016 року № 4 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію АТ «Дельта Банк» розпочато процедуру задоволення вимог кредиторів другої та третьої черг Реєстру акцептованих вимог кредиторів АТ «Дельта Банк» згідно статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Детально: deltabank.com.ua/press/news/2016/01/2299/.
Уточнити інформацію щодо реєстру кредиторів та суми виплат у Вас є можливість звернувшись до Контакт-Центру Дельта Банку за номером 044 428 95 95 (в будні з 09:00 до 18:00).

АВС123 .
АВС123 .
27 січня 2016, 15:02
С 11-го января уже можете узнать свою сумму (устно и бесплатно) или даже получить справку бумажную (50 грн). А выплат 4-й очереди, естественно, нет. Теперь в течение ближайших 1-2-3 лет нужно регулярно читать сайт Фонда и надеяться, что когда-нибудь появится объява «Начинаются выплаты 4-й очереди».
28 січня 2016, 11:21
Я дізналася, що вже є виплати 2-3 черги, можливо, зовсім скоро будуть виплати і 4-ї черги, до якої я належу. Будемо сподіватись на краще!