ОМП після процесу ліквідації банку

viacheslaVW 14 січня 2016, 12:41
Слідкую за даним форумом, багато корисної інформації!

Однак, хотів почути коментарі по ОМП… Ситуація слідуюча:

3 10.15 «банк» в стадії ліквідації… договір зі мною ДБ не розривав, оскільки термін його виходить 07.16… На протязі трьох місяців мені так і нараховують ОМП, навіть по виписці рахунку видно, що банк знімає % навіть після 10.15.

Прочитавши відгуки форумчан, розумію що після втрати ліцензії «банк» немає права проводити дану діяльність… ЧИ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КРЕДИТІВ, ДОГОВОРА З ЯКИМИ РОЗІРВАЛИ БЕЗ ПРОЛОНГАЦІЇ??

Питання: Мені оплатити залишок кредиту з 10.15 по своїм підрахункам і чекати судового процесу (процес виграю однозначно, оскільки платив щомісячно без просрочки)???

P.S. Маю ще кредит, де договір розірвали… Оплачую щомісячно, зменшується тільки тіло кредита!!!
14 січня 2016, 12:45
viacheslaVW, доброго дня,
в першу чергу зазначаємо, що згідно з умовами Договору, термін кредитної лінії становить певну кількість днів, зазначених у Договорі кредитування. У той же час, як зазначено в Договорі, Банк мав право проводити автопролонгацією (тобто автоматичне продовження) терміну кредиту. Така автопролонгація не була обов'язком Банку.
При цьому, згідно з пунктом 4.16.1 Правил банківського обслуговування фізичних осіб, розміщених на сайті Банку, які є невід'ємною частиною Договору, Банк має право відмовити у автопролонгації Договору кредитування, у зв'язку з чим вся сума заборгованості, яка враховувалася як заборгованість по тілу, підлягає оплаті до кінця терміну дії Договору.
Також звертаємо Вашу увагу, що при виникненні простроченої заборгованості відбувається нарахування штрафних санкцій у порядку, передбаченому Договором.

ROZALIA
ROZALIA
16 січня 2016, 23:59
Дельта банк не прав!!! нет лицензии — нет начисления штрафных санкций и начисления процентов.вы вводите людей в заблуждение, с таким подходом к работе вы уже наработали, и к чему пришли — к ликвидации