Закінчився договір

Ольга Батура 28 грудня 2015, 19:00
Відділення за адресою: Луцьк, улица Винниченка, 24
У мене така ситуація: договір закінчився 13. 12. 15 р. Вимагають всю суму, яка становить 17 000 грн. Звичайно заплатити все зараз немає змоги. За 2015 рік заплатила

11 145 грн, кредит зменшився аз на 2000 грн. Невже все інше відсотки і штрафи. Замовила виписку за рік. Не знаю платити малими сумами чи ні. Я від кредиту не відмовляюся. Але куди йдуть ті гроші. Телефонують і погрожують судом. То можливо, краще суд, тоді хоч будеш знати куди платиш.

Можливо хтось щось порадить, буду вдячна. Можливо в когось така ж ситуація.
29 грудня 2015, 9:07
olyadeltadebt, доброго ранку,
для отримання детальної консультації безпосередньо по Вашому Договору кредитування рекомендуємо зателефонувати до Контакт-Центр Банку за номером 044 428 95 95 або 0 800 500 600. Вас з'єднають з співробітником відповідного підрозділу, який надасть вичерпні роз'яснення з усіх питань, що Вас цікавлять.
Важливо відзначити, що Контакт-Центр Банку працює в будні з 9:00 до 18:00.
Полезный комментарий
Денис Belyy 28 грудня 2015, 20:01
Вы когда брали кредит, Вам должны были дать график погашения кредита
в котором стоит минимальная сумма платежа.
Из этой сумы часть (обычно почти 40-65%) уходит в тело кредита. Остальные 35-58% уходят в расчетно кассовое обслуживание. А вот крошки 1-5% уходят на маркетинговые фишки (типа Вы когда брали кредит. Вам говорили 1-3% в месяц, но молчали о расчетно кассовом обслуживании).

Вы найдите этот график, и сравните по чекам и количество оплаченных месяцев. А также остаток по телу — Там не сложно разобраться

Денис Belyy
Денис Belyy
28 грудня 2015, 20:01
Корисний коментар
Вы когда брали кредит, Вам должны были дать график погашения кредита
в котором стоит минимальная сумма платежа.

sasala
sasala
28 грудня 2015, 21:45
Я вообще заплатил 4 кредита и не могу узнать где делись мои деньги.буду ждать суда.может тогда чтото прояснится.
ASTORED
ASTORED
29 грудня 2015, 11:37
Вони будуть не лише судом погрожувати) Агонія — страшна річ) Платіть як і платили, а краще подайте самі до суду на цю брехливу організацію.
sokolok
sokolok
29 грудня 2015, 12:38
Оплачивайте ОМП как и платили.