ALADDIN77 6 жовтня 2015, 15:40
Перелік банків-агентів, через які здійснюватимуться виплати відшкодування, виконавча дирекція Фонду гарантування планує затвердити на найближчому засіданні. Про це рішення буде повідомлено додатково на сайті Фонду гарантування (http://www.fg.gov.ua/) та на сайті АТ «Дельта Банк» — (http://deltabank.com.ua/).

АВС123 .
АВС123 .
6 жовтня 2015, 16:29
А откуда новость? На сайте Дельты ее нет. А сайт ФГВФО уже четыре дня не работает. На сайте НБУ тоже нет. Где вы это прочитали?
Sergey62
Sergey62
6 жовтня 2015, 16:38
Уже работает:
www.fg.gov.ua/not-paying/liquidation/118-delta/2478-fond-harantuvannia-vkladiv-rozpochne-vyplaty-vkladnykam-at-delta-bank-8-zhovtnia-2015-roku
ttroll
ttroll
6 жовтня 2015, 17:24
Нам теперь и выплачивать по этой причине не будут скажут что сайт завис по чьей то вине мол неизвестные хакеры вмешались а фонд не причем
Ircher1
Ircher1
6 жовтня 2015, 18:19
А сайт не причём. Главное публикация в Голосе Украины и Урядовом курьере.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / УРАА !!Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) розпочне виплати вкладникам АТ «ДЕЛЬТА БАНК» за Загальним реєстром (не залежно від часу закінчення строку депозитного договору) з 8 жовтня 2015 року.