Дельта,розмістіть тут,будьласка,бланк заяви на виплату %.

naranga 5 жовтня 2015, 14:51
Відділення за адресою: Київ, бул. Чоколовский, 19
сайт фонду не працює, то ж розмістіть ви такий бланк, на виплату процентів по депозиту, яку можна подавати ліквідатору(чи кому там ...). Дякуємо.
5 жовтня 2015, 15:00
naranga, доброго дня,
інформація, що Вас цікавить, буде додатково розміщена на офіційному сайті Дельта Банку та на сайті ФГВФО.

5 жовтня 2015, 15:00
Директору-розпоряднику
Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
(прізвище, ім'я, по батькові заявника)
за вкладом __________________________________________________________________________,
(прізвище, ім'я, по батькові вкладника)
який проживає за адресою:
(місце проживання — поштовий індекс, область, район, місто, назва вулиці, N будинку, N квартири)
Контактний номер телефону: ____________________
(стаціонарний)

ЗАЯВА (рекомендована форма)
5 жовтня 2015, 15:01
Прошу виплатити мені гарантовану суму відшкодування за вкладом, розміщеним у банку
(найменування банку, у якому був вклад)
Додатки:
1. Копія паспорта (сторінки, що містять прізвище, ім'я, по батькові, інформацію про номер, ким виданий, дату видачі, місце проживання).
2. Копія документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або копія сторінки паспорта з відповідною відміткою для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.
3. _________________________________________________________________________________*

5 жовтня 2015, 15:03
* За потреби надається перелік інших додатків (наприклад, свідоцтво про право на спадщину, свідоцтво про народження — нотаріально засвідчені).

«___» ____________ 20__ року ____________
(підпис)
5 жовтня 2015, 15:05
З сайту ФГВФО:
«У випадку прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію неплатоспроможного банку, про що Фонд повідомляє шляхом розміщення на сайті Фонду та опублікування в газеті „Голос України“ відповідного оголошення, вкладникам, вклади яких не гарантуються Фондом, та іншим кредиторам неплатоспроможного банку потрібно протягом 30 днів з дня опублікування Фондом зазначеного оголошення пред’явити свої кредиторські вимоги.»
5 жовтня 2015, 15:55
Дуже Вам вдячна, який все таки наш народ щирий. з великим серцем та гарним розумом!
5 жовтня 2015, 16:27
Это не то заявление.
5 жовтня 2015, 16:31
Форма примерно такая. Пишите ликвидатору ( адрес на сайте фонда). Требование. Прошу включить меня в список кредиторов по остаткам средств на всех счётах в банке, открытых на моё имя, кроме гарантированных сумм положенных мне к выплате ФГФО. Подпись. Дата.
SergioLAW
SergioLAW
6 жовтня 2015, 8:51
Да, правильно! И еще — народ!!! не спешите свои кредиторские требования слать уже — до публикации!!! иначе они будут отклонены!!! такое уже было с рядом «спешунов» по ВыЕБи банку… кредиторские — только после публикации!!! и не надо самостоятельно высчитывать никаких сум — приложить копии договоров, квитанций выписок на основании которых возникают требования — ликвидатор все видит и все включит по своей базе!
5 жовтня 2015, 17:31
Блин, автор темы- у вас, что пожар? ????? Выше вам примерное заявление написали, но оно может быть НЕ правильное- по Закону это заявление пишется в произвольной форме, но каждый банк с ликвидацией придумывает свой образец. И ещё рано писать это заявление- при выплате (если доживем ) не имеет значения вы первым пришлете заявление или миллион сто первым- так что не кипятитесь и жлите образца заявления на оф. сайте Дельта банка
Kvityliy
Kvityliy
5 жовтня 2015, 17:51
Заявление надо писать или отправлять, только после того как в «Голосе Украины» или в «Урядовом курьере» будет обьявление о ликвидации. Те кто направят раньше, будут писать по второму разу, так что не спешите.
5 жовтня 2015, 17:57
Виктория Kvityliy, вы правы на 100%
5 жовтня 2015, 19:59
Да я и не спешу, просто заранее готовлюсь, так как ничего не смыслю в этом… но все равно всем спасибо что откликнулись!
5 жовтня 2015, 20:47
Кстати, те, кто написал первым, написал последним и вообще ничего не писал и не отправлял, все получат одинаково.
5 жовтня 2015, 20:54
Бред полный- не писал- не в реестре- ровняйтесь на Гр1н банк- уже 7ю очередь выплат начал
5 жовтня 2015, 23:18
То есть вы свято верите, что и по Дельте будут выплачивать?
Иван Иванов
Иван Иванов
5 жовтня 2015, 22:00
Проценты по вкладу во время действия временной администрации насчитываются но не гарантируются фондом гарантирования вкладов. Они отнесены к четвертой очереди выплат.
5 жовтня 2015, 22:12
Иван, а вторая, 3я, 4я, 5я, 6, 7я очередь тоже НЕ гарантируется, но иногда выплачиваются!!!-точнее все очереди под гарантией Фонда, но кроме первой всё от реализации активов и имущества банка
7 жовтня 2015, 13:17
По ссылке найдёте формы заяв.

deltabank.com.ua/press/news/2015/10/2226/
Щодо порядку прийому вимог кредиторів АТ «Дельта Банк»

Звертаємо Вашу увагу, що вимоги кредиторів прийматимуться протягом 30 календарних днів з дня опублікування відомостей про ліквідацію Дельта Банку в газетах «Голос України» або «Урядовий кур’єр», у відділеннях АТ «Дельта Банк», а також поштою чи наручно за адресою: бульвар Дружби Народів, 38, м. Київ, 01014.
Рекомендована форма Заяви на кредиторські вимоги фізичної особи
Рекомендована форма Заяви на кредиторські вимоги фізичної особи-підприємця
Рекомендована форма Заяви на кредиторські вимоги юридичної особи
Рекомендована форма Заяви на кредиторські вимоги особи,
7 жовтня 2015, 13:22
Подскажите, плиз:

1.Была ли уже публикация в газетах «Голос України» або «Урядовий кур’єр» про ликвидацию Дельты?
2.Можно ли сдать заяву про вимоги кредиторів в отделение «Дельты» или надёжнее отправить заказным с уведомлением о вручении на адрес: бульвар Дружби Народів, 38, м. Київ, 01014.
(ответить)?
7 жовтня 2015, 13:30
Poltava333, пока не было — у вас, что горит???
7 жовтня 2015, 15:23
Я первый раз «ради спортивного интереса» решила подать заяву, и «по свежим следам» хочу подать и забыть.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Дельта,розмістіть тут,будьласка,бланк заяви на виплату %.