Сообщение ФГВФО

Seich 29 липня 2015, 11:14
Добрый день. 29.07.2015 на сайте ФГВФО появилось следующее сообщение «Виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів, своїм рішенням від 27 липня 2015 року, погодила дії уповноваженої особи Фонду на тимчасову адміністрацію АТ «Дельта Банк» стосовно зняття тимчасового обмеження на здійснення операцій щодо виплати коштів вкладникам в межах гарантованої суми відшкодування Фондом за рахунками фізичних осіб (депозитними, поточними, в тому числі картковими).
Зокрема, зі значної частини заблокованих рахунків вкладників «Дельта Банку», яких на сьогодні нараховується близько 18 тис. осіб, планується зняти тимчасові обмеження щодо виплати коштів у межах гарантованої суми. Доступ до своїх коштів отримають більше 75% із зазначених вище вкладників.» Значит ли это что я могу забрать свой вклад, не дожидаясь 3 очереди выплат? Договор депозита закончился 20.05.2015. И куда мне нужно обращатся? Город Полтава.
29 липня 2015, 11:32
Seich, снятие временной блокировки счетов к графику выплат не имеет отношения.
На сегодняшний день проводятся выплаты по текущим и карточным счетам, а также по вкладам срок которых истек до 30.04.2015 года.

maxxxym
maxxxym
29 липня 2015, 12:49
Дробления будут разблокированы как гривневые так и долларовые???
Klient1001
Klient1001