Довіреність

chytach 9 липня 2015, 21:16
Зробила довіреність на сестру, заплатила гроші, а в банку кажуть, що недобра довіреність. Будьласка підкажіть який саме текст містився у вашій довіреності, хто забирав депозит по довіреності, а може хтось знає як її правильно оформити, адже одне неправильне слово і 300 грн. полетіло.
10 липня 2015, 9:33
chytach, довіреність повинна бути оформлена в установленому законодавством порядку (нотаріально) з обов'язковим зазначенням права на отримання коштів відшкодування за вкладом / вкладами, розміщеному / розміщеним в Дельта Банку, від ФГВФО і від банківських установ, що є його партнерами.

Manager25
Manager25
15 липня 2015, 9:47
В ідеалі це просити надати текст для довіреності в банку, в якому здійснюються виплати (рекомендую це зробити в першу чергу).

Я текст складав сам (в частині виплат ФГВФО) і по цій довіреності кошти отримав.
В мене в довіреності було (що стосується ФГВФО):
представляти інтереси в усіх державних та комерційних банках (в тому числі, але не тільки: АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «Укрсоцбанк» та в інших):
отримувати кошти належного мені відшкодування, гарантованого Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, в будь-якому банку, для чого повіреному надаються права: розписуватись за мене, подавати будь-які платіжні документи та/або заяви/накази/розпорядження/ листи/клопотання, подавати будь-які необхідні документи, одержувати належні мені документи, довідки, дублікати документів, повторні документи, сплачувати належні платежі;