Щодо заблокованих коштів на поточному рахунку

ariadna 8 липня 2015, 15:34
У мене заблоковано кошти на поточному рахунку. Написала дві заяви на ім'я уповноваженої особи ФГВФО Кадирова В.В.: через економіста на відділенні Дельта банук і самостійно поштою надіслала. Оригіналу відповіді так і не отримала, хоча на гарячій лінії запевняли, що надіслано на мою домашню адресу. На відділені із бази роздрукували копію відповіді підписану директором Департаменту клієнтської підтримки О.В.Малишева, я так розумію це штатний працівник Дельта банку, хоча заяви я адресувала на ім'я уповноваженої особи ФГВФО. Відповідь смішна, що зг. пункту 3 частини 2 ст. 37 ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» уповноважена особа ФГВФО має право обмежувати здійснення банком будь-яких операцій. За моїми рахунками операції щодо виплат тимчасово обмежені на час тимчасової адміністрації, здійснюється перевірка операцій за рахунками, відкритими на моє ім'я.
Підкажіть будь-ласка компетентні люди, які наступні кроки?
— Просто чекати закінчення тимчасової адміністрації і надіятися на щасливий результат?
— Подавати зараз в суд на уповноважену особу ФГВФО Кадирова В.В. чи на Дельта банк? Тоді в який саме суд, адміністративний в м. Києві за місцем знаходження відповідача чи можна за місцем знаходження позивача?
— Подавати в суд на уповноважену особу ФГВФО Кадирова В.В. після закінчення тимчасової адміністрації, коли офіційно буде відома доля гршових коштів на поточному рахунку?
8 липня 2015, 15:40
ariadna, все вірно, згідно ст. 37 ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» уповноважена особа фонду на тимчасову адміністрацію має право обмежувати і припиняти здійснення банком операцій.
У разі прийняття рішення про зняття тимчасового блокування Ваших рахунків, про такий факт і порядок виплат Ви зможете уточнити, звернувшись до Контакт-центр Банку після закінчення дії тимчасової адміністрації, по телефону 0-800-500-600 або 044-428-95-95.

VCarleone
VCarleone
8 липня 2015, 16:02
Також цікавить це питання, буду вдячний за будь-яку інформацію, адже це є просто грабіж на рівному місці! у разі дефолту гривня перетвориться на папірці, тому кожна хвилина дорога
Olgash
Olgash
8 липня 2015, 16:15
Доброго дня, на гілці ВАБ Банк сьогодні з'явилося це повідомлення: minfin.com.ua/company/vab-bank/review/76958/#comments
Може вам є сенс дізнатися інформацію у представників цієї ініціативної групи?
Подробиць не знаю, свої гроші з недобанку вже отримала.
Андрій Ланчут
Андрій Ланчут
9 липня 2015, 12:17
Люди з цієї групи, чиї телефони є в даній публікації, не діляться інформацією. Кажуть, що нічого не знають, і пропонують рзбиратися самим вкладникам Дельти.
Valpo
Valpo
9 липня 2015, 10:59
Вам необхідно вступити до громадської організаціі « Захист вкладників Дельта банку»
Prostak
Prostak
15 липня 2015, 22:56
Та ви шо? Прямо необхідно....)

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Щодо заблокованих коштів на поточному рахунку