видача в Укрексімі

sanya777 11 червня 2015, 11:14
Був сьогодні в Укрексімі, у списку є, але Дельта у своєму реєстрі наплутав з моєю пропискою, замість будинок 5а, кв 10, вказав буд. 5, кв а10. В баку не знають що робити? Сказали прийти завтра і вирішать чи виплачувати мені чи ні

11 червня 2015, 11:24
Також завітав у відділення у Харкові: списків нема, грошей нема, всі розмови тільки після реєстрації за телефоном… Дзвонив хвилин 30-40 — відповіли теж саме: списків нема, грошей нема, чекайте СМС — як тільки так тільки…
Коротше: у Фонді продовжується бардак — брехня й працюють ділетанти, бо керівництво обяцяло почати виплати у першій декаді червня, і де воно?
v38
v38
11 червня 2015, 11:30
А может не в Фонде, а в гос.банках бардак или просто не хотят платить? Т.к. про приват пишут — народ без проблем уже получает.
11 червня 2015, 11:43
При выдаче от ВАБа в Привате 4 дня тоже толи сами «тормозили» толи денег Фонд не перечислил. Но потом выдали за 10 минут! Ну десятки банков прошли через это — просто уже могли механизм с выплатами отладить и нервы людям не портить, а себе — репутацию. Зачем сообщать о начале выплат, если их нет!