Мінфін - Курси валют України

Встановити

Заблокированным вкладчикам получение денег «особым» порядком?

×

Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!


Уважаемый Андрей!

У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:

Підписатися

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!



Повернутися на сайт
×

Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:

Підписку оформлено успішно

На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.

Ми раді, що ви з нами!



Повернутися на сайт
Підписатися
без оцінки
findep 10 червня 2015, 23:13
В фонде гарантирования указали на «особый» порядок получения заблокированных денег. Посоветовали записаться на прием к Кадырову, но прием у него расписан до конца процедуры ликвидации банка. Написание заявления и ожидание ответа — пассивная позиция. Как будем бороться?

Коментарі - 22

+
0
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 0:00
#
А где это указали. А бороться будем вот так. www.reyestr.court.gov.ua/Review/44429361
+
0
findep
findep
11 червня 2015, 0:46
#
Его отменили
+
0
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 7:57
#
По реестру не видно, чтобы его отменили. Это решение апелляционной инстанции.
+
0
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 0:11
#
Практику смотрим. Єдиний державний реєстр судових рішень. В строке сверху указываем фразу — Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. В строке регион суда указываем — Киев, в строке наименование суда — Апеляційний суд м. Київа. Ставим галку — Постанова. Выбираем внизу — поіск за спаданням. И нажимаем поиск. Читаем практику. Применяем.
+
+4
findep
findep
11 червня 2015, 0:46
#
Практика не в нашу пользу
+
0
findep
findep
11 червня 2015, 0:51
#
Ждем письма счастья от фонда с указанием на никчемность договоров и блокировки транзакций.
И еще будут находить в наших действиях признаки мошенничества.
+
0
findep
findep
11 червня 2015, 0:59
#
www.reyestr.court.gov.ua/Review/41978513
www.reyestr.court.gov.ua/Review/41944517
www.reyestr.court.gov.ua/Review/41975976
+
0
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 8:13
#
Теперь на счёт этой практики. Причины отказа смотрим. Последнее решение позывач не предоставил в суд факт внесения средств. Да это есть основание для признания договора недействительным. Так как согласно ЦК Украины депозитный договор должен быть заключен в письменной форме и факт внесения средств должен быть отражен, или в сберегательной книжке, или какая либо еще документом, платежкой например. Отсюда вывод необходимо наличие договора, или платежки, или выписки о внесении средств. Нет чего либо. Успеха не видать.
+
+4
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 8:19
#
По первому решению. Неправильно оформлен кассовый ордер. Тоже основание для признания этого документа никчемным. Хотя спорный момент конечно. Я считаю, что отсутствие отметки о послеоперационном времни не делает этот документ никчемным. Вот доказывает не понятно что это факт. Если это касса, а не безналичные транзакции. Но опять это непонятно что надо доказать. То есть практика в нашу пользу только тогда, когда у нас есть пакет документов. Надлежащим образом оформленный. Договор, платёжка, квитанция, или выписка с фактом внесения средств.
+
+4
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 8:24
#
По второму решению. Вот тут надо обратить внимание нам на то, что право на выплаты фонда возникает у нас только после объявления о ликвидации банка. До этого средства нам выплачивает банк, а не фонд. Смотрите разъяснение фонда и закон. Вот сегодняшние выплаты производятся со средств банка. И реестр на выплаты именно фондом появляется после объявления о ликвидации. Поэтому и иски надо подавать после. А не до. Вот об этом это решение.
+
0
findep
findep
11 червня 2015, 1:35
#
Роз’яснення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо визначення договорів банківського вкладу або банківського рахунку нікчемними
У зв’язку з численними запитами та коментарями, щодо правових підстав прийняття уповноваженими особами Фонду рішень про визнання договорів банківського вкладу або банківського рахунку нікчемними, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) вважає за необхідне оприлюднити офіційну позицію з цього питання.
Відповідно до частини другої статті 38 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон) уповноважена особа Фонду зобов’язана забезпечити перевірку правочинів (у тому числі договорів), вчинених (укладених) банком протягом одного року до дня запровадження тимчасової адміністрації банку, на предмет виявлення правочині (у тому числі договорів), що є нікчемними.
+
0
findep
findep
11 червня 2015, 1:36
#
Статтею 215 Цивільного кодексу України визначено, що нікчемним є правочин (у тому числі договір), недійсність якого встановлена законом. У цьому разі визнання такого правочину недійсним судом не вимагається.

Так, підстави для визнання правочину (у тому числі договору) нікчемним визначені, зокрема, у частині третій статті 38 Закону.

Однак цим правом щодо визнання договорів банківського вкладу або банківського рахунку нікчемними уповноважена особа Фонду користується лише у разі, якщо вкладники «розбивають» вклади у сумі понад 200 тис. грн. на кілька вкладів, або якщо рахунки відкриваються з порушенням законодавства (наприклад, наявність постанови Національного банку України, якою запроваджена заборона банку на відкриття нових рахунків фізичним особам. Таке обмеження, як правило, встановлюється при наданні банку статусу проблемного).

Відповідно до статті 216 Цивільного кодексу України недійсний правочин не створює юридичних наслідків, крім тих, що пов'язані з його недійсністю.
+
0
findep
findep
11 червня 2015, 1:36
#
У разі недійсності правочину кожна із сторін зобов'язана повернути другій стороні у натурі все, що вона одержала на виконання цього правочину, а в разі неможливості такого повернення, зокрема тоді, коли одержане полягає у користуванні майном, виконаній роботі, наданій послузі, — відшкодувати вартість того, що одержано, за цінами, які існують на момент відшкодування.

Правові наслідки недійсності нікчемного правочину, які встановлені законом, не можуть змінюватися за домовленістю сторін.

Таким чином, у разі визнання за рішенням уповноваженої особи Фонду договору банківського вкладу або банківського рахунку нікчемним, кошти вкладника мають бути повернуті на рахунок, з якого вони були перераховані за договором, що визнаний нікчемним.

У разі незгоди вкладника з рішенням уповноваженої особи Фонду про визнання договору банківського вкладу або банківського рахунку нікчемним, такий вкладник має право звернутись з відповідним позовом до суду.
+
0
findep
findep
11 червня 2015, 1:47
#
И еще, нужно узнать каким числом дельта банк был признан проблемным (по моим расчетам примерно в первых числах декабря 2014 г.) но надо точно.
+
+6
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 7:49
#
А каким законом Украины запрещено проводить какие либо транзакции, если банк признан проблемным? Никаким. Насчет постановления о проблемности. Согласно закона Украины о банках и банковской деятельности оно есть банковской тайной. Но. Если в нем есть какие то запреты на проведение банком каких либо операций, это уже не есть банковской тайной. И в этой части оно должно было быть опубликовано. Согласно Конституции законы и подзаконные акты в Украине вступают в законную силу только после их опубликования. Вот эта часть постановления и должна была быть опубликована. Иначе она не имеет никакой юридической силы. Теперь о мошенничестве. А в чем состав? Это вкладчик, который принес деньги в банк и его их лишили есть мошенник? Не банк, не фонд и не НБУ, которые собственно своими действиями, или бездействиями лишили вкладчика его! средств, а пострадавшая сторона стала мошенник?
+
0
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 7:51
#
Если такие попытки будут, значит вкладчик должен писать заявление на уголовное того же временного админа за самоуправство. Того же фонда за халатность и не своевременное введение ВА. Так же за самоуправство. Это они преступники и мошенники. А не пострадавший вкладчик. Это благодаря именно их действиям или бездействию вкладчик лишился своих! не фонда, а своих! средств и
+
0
findep
findep
11 червня 2015, 10:07
#
Все верно. Сегодня сделайте копию своего и на кого перебрасывали юр.дела в дельта банке. Для подготовки иска. Потом возможно их изымет ОБЭП и доступа к ним не будет.
+
0
findep
findep
11 червня 2015, 10:13
#
В Беларус. таких проблем нет, там фондом гарантируется полная сумма вклада. А у нас — Фонд будет указывать на сотрудников банка, сверять их действия с нелепыми и неизвестными для вкладчика инструкциями, постановлениями, приказами и говорить что именно из-за них вы лишились своих денег)
+
0
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 11:00
#
Пусть фонд указывает на кого угодно, только не на вкл
+
+1
Klient1001
Klient1001
11 червня 2015, 11:01
#
Пусть фонд указывает на кого угодно, только не на пострадавшего вкладчика. А то если 20 тысяч таких вот «мошенников» напишут заявы на Кадырова и на фонд. А там есть самоуправство и халатность. То им тяжело прийдется.
+
0
central
central
11 червня 2015, 6:11
#
Так якщо дивитись реально… то. хто з вкладників знав.з якого періоду банк визнаний -проблемним? І чому в цей час -не можливо було проводити операції з депозитами?… Тобто статті *закону * та дії ФГВ суперечать !?
+
0
vikakirov
vikakirov
11 червня 2015, 8:42
#
Фонд гарантирования вкладов банкам -агентам деньги пока не перечислил! Выплат нет!
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися
 
Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Заблокированным вкладчикам получение денег «особым» порядком?