Протягом якого періоду будуть видавати гроші 1-ї черги?

irynka 10 червня 2015, 13:15
На поточному рахунку 60 грн як проценти за депозит, протягом якого періоду можна їх отримати?
10 червня 2015, 15:54
irynka, виплати коштів в межах гарантованої суми відшкодування за вкладами, строк дії яких закінчився до 03.03.2015р., та за поточними рахунками будуть проводиться до кінця строку дії тимчасової адміністрації в АТ «Дельта Банк» (на сьогодні це – до 02.09.2015р.).

10 червня 2015, 13:44
Лучше бы вы не создавали очереди для тех у кого серьезные сумы
10 червня 2015, 14:07
По-перше, я не зобов«язана чинити так, як краще іншим, я буду робити так, як краще мені.

По-друге, я задала питання протягом якого періоду виплячуються гроші як раз для того, щоб прийти тоді, коли не буде черг.
10 червня 2015, 14:38
Не смешите своими 60 грн, люди эти деньги за час зарабатывают, а вы для того что бы их забрать два часа потратите)
10 червня 2015, 15:43
Ви спочатку почитайте питання, а потім вставляйте свій коментар. Я заберу свої гроші за 5 хвилин, саме для цього питаю, коли можна прийти пізніше.
І у нас ще 3 вклади по 200 000, просто на інших рахунках, і забирати я їх буду в інший час.
Як не можете відповісти на питання теми — просто проходьте.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / Протягом якого періоду будуть видавати гроші 1-ї черги?