доброго вечора!!!

Sasha80 4 травня 2015, 21:45
На сайті ФГВФО зазначається: «Водночас, з метою виведення неплатоспроможного АТ «Дельта Банк» з ринку найменш витратним способом, Фондом було оголошено про пошук потенційних інвесторів. В результаті чого від восьми потенційних інвесторів отримано заявки на такі способи виведення з ринку АТ «Дельта Банк»: відчуження всіх або частини активів і зобов’язань неплатоспроможного банку на користь приймаючого банку та створення і продаж перехідного банку. В даний момент Фонд закінчив кваліфікаційний відбір потенційних інвесторів і очікує від них конкурсні пропозиції, які будуть подані до 29 травня 2015 року.» А тепер просте питання: де перелік цих восьми потенційних інвесторів? і яким потенційним ідіотом являюся я, коли зробив вклад в ДБ і привів туди 5 рідних людей, які теж зробили потенційні вклади?
4 травня 2015, 21:55
Sasha80, для надання конструктивної відповіді просимо конкретизувати суть Вашого звернення.

Evgenia23
Evgenia23
11 травня 2015, 23:42
Государству выгоднее обанкротить банк, непрозрачно раздерибанить активы — и концы в вводу. Очень удивлюсь, если банк передадут нормальному реальному инвестору. Из 40 банков, которые уже обанкротили -были ли преценденты в наличии потенциальных инвесторов, и что с ними стало?