Договір

tanyamirtex 29 квітня 2015, 22:52
Підкажіть, будь-ласка, як можна отримати договір по депозитному вкладу, відкритого ще в грудні 2014року через систему Май Дельта. Мав би закінчитись ще 19.03.15р. Але роздрукованого варіанту не має. І з виписки, отриманої вже в квітні видно, що кошти на поточний рахунок не повернулись.Як бути далі? Є якась можливість нині отримати хоч електронний варіант договору? Дякую
29 квітня 2015, 23:05
tanyamirtex, виплата коштів буде здійснюватись за списками вкладників, які формує уповноважена особа Фонду на тимчасову адміністрацію. Наявність договору для отримання виплат не потрібна.

lana2441
lana2441
30 квітня 2015, 15:17
Не волнуйтесь, что у вас нет распечатанного договора..., деньги (тело депозита, а также проценты начисленные до введения ВА, а это до 03.03.2015, вы получите 100%, в пределах установленной законом суммы не более 200 тыс. грн.
Иван Натанович
Иван Натанович
30 квітня 2015, 21:39
Я бы на вашем месте всё-таки волновался… С договором на руках — намного надёжней
Pens
Pens
30 квітня 2015, 23:32
Деньги на расчетный счет не возвращают. Они остаются на депозитных счетах до выплат фондом. На расчетном, вы увидите только проценты, если они туда перечислялись, пока действовал депозит. Вы можете получить выписку по всем счетам и денежным средствам на них, заплатив 50 грн в отделении. По крайней мере мне был предложен именно такой вариант.