Повернення коштів

martunco 29 квітня 2015, 16:53
14.01.2015 близько 17-59 здійснювала операцію через pay2you з карти #карти — 5167 7600 0043 9577 на РайфайзенБанк на суму 500 грн прийшла смс «Operacia na sumu 500.00 UAH po rakhunku 2620****98 uspishna, 01/14 17:59. Zalyshok 4500.00 UAH. Detali:0444289595»але кошти на рахунок не надійшли, а комісія 5 грн і кошти 495 з рахунку списано.
Після даної ситуації я звернулася на лінію: info@deltabank.com.ua,
consultant@deltabank.com.ua
19/01/15 АТ 'Дельта Банк' відповіли «Ми вдячні Вам за Ваш лист.
У відповідь на Ваше звернення зазначаємо, що Ваше звернення було зафіксовано, за результатами якого Вам буде направлено смс повідомлення про зарахування коштів на Ваш рахунок.

Нагадуємо, що у разі виникнення додаткових питань стосовно обслуговування в АТ «Дельта Банк», Ви завжди маєте можливість звертатися за консультацією до Контакт — центру Банку за номерами телефонів: 0 44 428 95 95 або 0 800 500 600 (тарифікація дзвінків згідно тарифів Вашого оператора зв’язку), а також за допомогою запиту в СДБО «myDELTА».» Надійша смс «Vashe zvernennya zareestrovano za # 2773049», але кошти так і не надійшли.
Питання:
У зв«язку з введенням ТА, як скоро повернуться кошти і куди? і чи повернуться взагалі?
29 квітня 2015, 18:17
martunco, відповідь по цьому питанню надана на Вашу електронну адресу.

ameeche
ameeche
29 квітня 2015, 17:16
У меня было такое же ( до введения ВА ) я с них выбивал почти неделю каждый день звоня на их колл центр по поддержке карт, на почту и т.п они не реагируют вообще. И если просто оставить обращение то также 0 реакции — только напрягать постоянно — тогда только кто то шевелился…
ольга авдеева
ольга авдеева