Про розгляд заяви

PVitaliy 28 квітня 2015, 13:49
Шановний представник дельта банку, дуже шкода що Ви не читаєте наприсані Вам раніше листи, ось цитата з написаного 27.04.15: В третій раз написав заяву на ім`я Кадирова Владислава Володимировича заяву 23.03.2015 року, сьогодні 27.04.2015. Згідно Закону України «Про звернення громадян» відповідь мали надати в 30-ти денний термін. Питання дуже серйозне — про надання документів для вилучення нерухомості майна з реєстру обтяжень. Мені постійно відповідають: «Ваша заява на розляді», у кого, на якому етапі розгляду ніхто не повідомляє, контактні телефони особи, яка могла б дати відповідь не дають. Якщо представник банку в найкоротший термін не напише відповідь на цей лист і не надасть пояснень чому мене «відфутболюють» ще до введення тимчасової адміністрації ( так як я писав подібні заяви не один раз на протязі року), Потім мені написали щоб я повідомив номер заяви. Я написав. І знову читаю щоб я написав заяву.ЗНОВУ ОДНЕ І ТЕЖ, НАДАЙТЕ КОНКРЕТНУ ВІДПОВІДЬ, З ПРІЗВИЩАМИ ВИКОНАВЦІВ, НОМЕРА ТЕЛЕФОНІВ.
28 квітня 2015, 14:11
PVitaliy, як Вам повідомлялось раніше, Ваше звернення було передане на розгляд до відповідального підрозділу Банку.
Оскільки тимчасова адміністрація взяла на себе управління всіма процесами в Банку на даний момент проводиться узгодження процедур обробки заяв, за фактом їх узгодження — Ваша заява буде розглянута і Вам буде надана відповідь.

PVitaliy
PVitaliy
29 квітня 2015, 11:43
Шановний представник Дельта банку що раз Вам нагадую про Закон України «Про звернення громадян» де Ви повинні в 30 -ти денний термін надати відповідь. Пройшло півтора місяця, Ви порушуєте закон, чи може Ваш банк пе підпадає під дію вищевказаного Закону