Дельта вклад!!!

91756575 23 квітня 2015, 11:33
Дуже не спокійно за свої гроші в недобанку Дельта. Була клієнткою банка більше двох років! Не було ніяких проблем!12 січня переоформила свій депозит у валюті на термін 3 місяці через неможливість отримати кошти (30$ один раз в два тижні мене не влаштовувало). Чи буде мій вклад рахуватись фондом як «нікчемний» чи все ж таки є світло в кінці довгого тунеля?? Хто стикався з такою ситуацією-відгукніться!
23 квітня 2015, 11:38
91756575, інформація про час і порядок виплат коштів буде викладена на сайті ФГВ — www.fg.gov.ua/ і на офіційному сайті Дельта Банку.

Alkon
Alkon
23 квітня 2015, 22:20
Если вы размещали депозит, как физ. лицо вам вернут ваши деньги в размере ваше вклада + % до введения ВА, но не более 200 000 грн. Если ваш депозит закончился до введения ВА, вы его получаете в первой очереди.
klient67
klient67
24 квітня 2015, 20:33
Ніхто не стикався, тому що виплати ще не починалися. Чи Ви є, чи ні у реєстрі, дізнаєтесь тільки у банку-агенті, а це буде не раніше першої декади червня, як зазначено у сьогоднішньому релізі ФГВФО. Там, до речі, написано, що виплати у першу чергу будуть також по депозитам, які закінчилися. А ваш термін розміщення вже закінчився.
25 квітня 2015, 10:23
Думаю, що багато вкладників продовжували переоформювати і «дробити» свої депозити. Залишається тільки чекати і сподіватись на краще.