доповнення до свого попереднього питання

yelenuchka 22 квітня 2015, 17:26
II. Процедура прийняття уповноваженою особою Фонду рішення про тимчасове обмеження банківських операцій щодо виплат коштів вкладникам
3. Перевірка проводиться за всіма банківськими рахунками, на яких обліковуються залишки грошових коштів вкладників. Перевірка проводиться, зокрема, щодо фактів:
безготівкового перерахування грошових коштів з банківських рахунків юридичних та фізичних осіб на банківські рахунки фізичних осіб в тому самому банку;
Будь ласка, дайте відповідь в моєму випадку: це буде вважатися безготівкове чи готівкове перерахування коштів з банківських рахунків фізичних осіб на банківські ранунки фізичних осіб в тому самому банку якщо я зі своєї ощадної картки номер один перерахувала, наприклад взагалом 500 гривень ( 100 грн. і по 200 грн.) чоловіку на його ощадну картку номер один в цьому ж самому банку і він отримував в касі банку готівку, наприклад, менш ніж 500 грн взагалом? Дякую.
22 квітня 2015, 17:44
yelenuchka, як повідомлялося раніше перерахування коштів між банківськими рахунками є безготівковою операцією.

Головна / Банки України 🏦 / Дельта Банк 💰 / Відгуки про Дельта Банку 📝 / доповнення до свого попереднього питання