кредитка карта № 1

12346 3 квітня 2015, 21:44
мама оформила кредитку в дельта банку сумою 5 000 тис. грн, на 18 місяців, обов«язковий платіж складав близько 300 грн кожного місяця, за умовою договору це були відсотки за користування кредитними коштами та погашення основного тіла кредиту, після щомісячної оплати цього обов»язкового платежа (300 грн) прийшло повідомлення, що до цілковитого погашення боргу потрібно сплатити банку 4 500 грн… ЯК ТАКЕ МОЖЛИВО????????????
3 квітня 2015, 22:23
12346, повідомляємо, що уточнювати фінансову інформацію по Вашому кредиту у Вас завжди є можливість наступними каналами зв'язку:
— зателефонувати до Контакт-Центру Банку за номерами: 044 428-95-95 або 0 800 500 600;
— через форму зворотнього зв'язку, яка розміщена на сайті Банку;
— за допомогою скайп-телефонії (deltabank_ukraine);
— надіслати лист на електронну адресу Банку: consultant@deltabank.com.ua або info@deltabank.com.ua.

sandiLeo
sandiLeo
3 квітня 2015, 23:03
А у них все возможно. Мне за просрочку 8 дней влепили 150 грн. С 17.02. только сегодня нашли платеж, который был проведен далеко до ВА с дипозита. Так что не удивляйтесь. Дозвониться нельзя никуда, в отделении сидит одна курица, кассир и дремающий охранник…
sergunya73
sergunya73
4 квітня 2015, 10:34
Ваша математика і математика банку — це абсолютно різні речі. Якщо ви вважаєте, що можна взяти 5000 грн, а через 18 місяців повернути 18 х 300 = 5400 грн, то дуже глибоко помиляєтесь.
iruska100
iruska100
4 квітня 2015, 23:36
З вашого мінімального платежу 300 грн процентів спишуть гривень 200, а на тіло залишиться лише 100. Відповідно на наступний місяць % нарахують на 4900 грн. Щоб швидше закрити кредитку, платити треба більшими сумами ніж мінімальні.