Повернення коштів

doroga1 17 лютого 2015, 14:08
Сьогодні, 17.02.15 р. закінчився депозитний договір. Завчасно, 06.01.2015 року, письмовим зверненням № 2741917 ми попередили банк, що бажаємо повернути свої гроші. Отримали 28.01.2015 р. письмову відповідь банку № 05-2769161 за підписом пані Чистякової М.О. про те, що кошти можемо отримати у відділені банку вул. Марата,14, м. Краматорськ. Керівник цього відділення сьогодні заявив,(розмова мною записана), що про повернення коштів мова йти не може, у нього грошей немає і де саме наші гроші він не знає. Взагалі, розмову про повернення наших грошей назвав демагогією.
Очевидно, що залишається звертатися до суду. До речі, мій юрист сказав, що в Краматорську вже розглянуто три позови до «Дельта банку», ми — четверті. Всі рішення суду прийняті на користь вкладників. Юристи банку не змогли надати жодних доказів того, що хтось, окрім самого керівництва банку, винен у їхніх проблемах.
17 лютого 2015, 14:22
doroga1, здійснити операцію зняття коштів з рахунку у Вас є можливість при наявності необхідної суми в касі Банку, яку рекомендуємо уточнювати у відділенні.

17 лютого 2015, 14:33
Згідно нашого Договіру № 004-04514-280113, п. 3.2.6. банк зобов'язався без попереднього повідомлення видавати клієнту банку 35000 грн. Якщо сума перевищує 35000 грн., але не більше 150000 грн., після усного запиту від клієнта телефоном, банк мусить приготувати гроші на протязі двох днів.

Згідно п. 2.2 за дорученням клієнта гроші списуються з рахунку клієнта безперешкодно і доручення мусить бути виконано на протязі трьох робочих днів.

Нам готівкові кошти не потрібні. Це перше. По-друге, ми за місяць повідомили банк про те, що бажаємо зняти гроші з рахунку, саме за допомогою банківського доручення.

Керівник відділення відмовляється виконувати доручення, каже — грошей наших у нього немає.
17 лютого 2015, 14:41
Подскажите пож. список документов, которые прикрепили к судебному иску?
CaMHeCBou
CaMHeCBou
17 лютого 2015, 15:18
Напишите если не трудно скайп или email, очень нужно вернуть деньги. Какие документы и в какой суд писать заявление. Мой email: verter1988@yandex.ru скайп: ckpenep
17 лютого 2015, 15:28
Oleksandr.buryak@gmail.com — заранее спасибо.
17 лютого 2015, 16:05
Дорогі друзі! Я не буду ні з ким листуватися особисто. Декілька причин. По-перше, це безглуздо, спільну тему обговорювати поодинці, а, по-друге, я не маю на це часу.

Отже, відповідаю.

Треба роздрукувати з вашого сайту mydelta виписку для підтвердження наявності коштів.

Зверніться до свого відділення з письмовою вимогою видати вам гроші з вашого розрахункового рахунку. На те, щоби підготувати гроші, банк має два дні. Це прописано у вашій Угоді, пункт 3.2.6. Заяву зробіть у двох екземплярах, на одній, яка для вас, нехай банк ставить печатку, це їх обов'язок.

Зробіть копію з вашої Угоди з банком на відкриття розрахункового рахунку.

Зробіть копію з паспорта і з довідки з ідентифікаційним кодом.

З цими документами йдіть до адвоката, заплатіть йому гроші, він напише заяву до суду.

Після цього прямуйте до суду. Ваше звернення буде розглядатися безкоштовно. Ви виграєте справу беззаперечно. А банк ще заплатить виконавчій службі 10% від суми вимоги.
17 лютого 2015, 16:08
До суду звертайтеся за вашою адресою мешкання.