жаль!

oleg120 16 лютого 2015, 18:32
рівень обслуговування в Дельтабанку завжди викликав захват! дуже хочеться вірити у те, що його роботу стабілізують. хочу детально дізнатися у представника банку які міри для цього приймаються і в які терміни буде відновлена нормальна робота.
16 лютого 2015, 18:39
oleg120, задля стабілізації ситуації вживаються наступні заходи:
1. Дотримуючись погодженим з НБУ планом докапіталізації, акціонери банку вже внесли велику частину коштів.
2. Банк активно працює з позичальниками, які можуть погасити кредитну заборгованість достроково.
3. Банк посилив роботу зі злісними неплатниками, а також реалізовує майно, передане йому раніше.
4. Крім того, ми почали процедури щодо стягнення шкоди з Російської Федерації, і ми віримо в успіх цієї справи.
5. Для стабілізації ситуації та виконання своїх довгострокових зобов'язань Дельта Банк, за погодженням з НБУ, також пішов на непопулярні кроки і ввів обмеження на видачу готівкових коштів і дострокової виплати депозитів. Такі заходи є вимушеними і тимчасовими.

VseVzvesiv
VseVzvesiv
16 лютого 2015, 18:50
пора Библию вспоминать ЕДИНОЖДЫ СОЛГАВШИ, КТО ТЕБЕ ПОВЕРИТ. Короче ЖДЕМ, ЖДЕМ, ЖДЕМ!
16 лютого 2015, 19:20
Остаётся только верить. Надеемся можно обойтись без Временной администрации.
koroleva33
koroleva33
16 лютого 2015, 19:23
Особливо цікаво дізнатись, що це обмеження з погодження НБУ? Вже навіть пенсіонери знають, що ваш лгун-це шахрай і звичайний жадібний жулік і ніякий розумний інвестор гроші йому не дасть!!! Все це повна брехня!!!
16 лютого 2015, 19:28
Если введут временную администрацию в среду или пятницу то это сообщение от банка будет очень и очень лживым
16 лютого 2015, 19:29
Особенно повеселил пункт 4 и то, что они в него «верят» :)
16 лютого 2015, 19:36
Я прямо аж представил эту картину — дядя Вова на белом коне везет мешок денег Дельта банку :)
Хоть бы думали что пишите…
deidonum
deidonum
16 лютого 2015, 19:35
4-й пункт — зачет… Я так думаю, что РФ на *** вертела ваши процедуры щодо стягнення… И вообще, каким тут боком господин Лагун хочет примазаться?
16 лютого 2015, 20:09
Да уж — дядя Вова за такую хрень у себя в РФ таких горе-банкиров уже давно бы на кол посадил…
NoNoNoNo
NoNoNoNo
16 лютого 2015, 20:27
Акционери вносять гроши, а хтось одразу цупить